AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Rechercher
 
 

Résultats par :
 
Rechercher Recherche avancée
Derniers sujets
» Egzon Krasniqi
Sam 6 Oct - 15:40 par Perparimi

» Dialog me Adem Mut Demaqin
Sam 6 Oct - 14:32 par Perparimi

»  Russian Federation Russian Federation
Sam 6 Oct - 13:44 par Perparimi

» Ndue Doda me ismet sylejmanin
Lun 1 Oct - 17:10 par Perparimi

» Keta persona mundohen me vjedhe forumin
Lun 1 Oct - 16:18 par Perparimi

» Avdi Ibrahimi koka kyq ne uçk ne 1991
Lun 1 Oct - 16:17 par Perparimi

» uçk Brari
Mer 26 Sep - 4:20 par Perparimi

» Kosovarët blejnë prona në Serbi për hir të pasaportes serbe
Mar 25 Sep - 9:04 par Perparimi

» Sali Basha
Lun 17 Sep - 15:47 par Perparimi

Partenaires
Egzon Krasniqi
Sam 6 Oct - 15:07 par Perparimi
[size=16]Egzon Krasniqi
Membre de Qielli ka yjet ♡ Une te kam Ty ♡
Travaille chez Prishtina International Airport - Adem Jashari
Habite à Pristina[/size]

22 SEPTEMBRE 01:44

[ltr]
Gjakun e nanes qe tka piell ta pshurrsha mor qen bir …


[ Lecture complète ]
Commentaires: 3
Dialog me Adem Mut Demaqin
Jeu 4 Oct - 9:52 par Perparimi
Princ Bardhi,eshte vete Adem Demaqi
30/12/2017 03:02
Te me thoni: genjeshtar, eshte fjale e rende dhe akuze e pabaze.
prandaj kujdes si shpreheni.
Vous avez accepté sa demande.
HaxhiKuçi
Jo larg kesaj i nderuari atdhetar,nuk ju them juve tradhetar,por ju a ishit perfaqesues politik i uçk es e Albini a ishte zavendes i yti ?HahaaaA i prijtet uçk es neper fronte,apo mrizojshit me policin serbe …

[ Lecture complète ]
Commentaires: 9
Russian Federation Russian Federation
Sam 6 Oct - 13:44 par Perparimi

Trouvez toutes les informations d'une adresse IP


Insérer une adresse IP dans ce champ :  

Resumé de cette adresse:


Pays:  Russian Federation
latitude: 55.7386
longitude: 37.6068
Host: fetcher4-7.go.mail.ru
IP: 95.163.255.38

Google Map[img(256px,256px)]…[/img(20px,34px):d140]


[ Lecture complète ]
Commentaires: 0
Avdi Ibrahimi koka kyq ne uçk ne 1991
Lun 10 Sep - 16:39 par Perparimi
Njësiti i drejtuar nga vet Komandanti Ruzhdi Saramati /ZEFI/ ishte njësiti /GURI KUÇ/.Njësitet dhe Komandantët e Njësive në kuadër të Komitetit dhe të Brigadës:
1. Komandant i Njësitit ,,Zjarri’’ 001. – Sali Saramati – Grykë Lumë.
2. Komandant i Njësitit ,,Zjarri’’ 002. – Besim Ndrecaj – Suharekë
3. Komandant i Njësitit ,,Zjarri’’ 003. – Alushë Kryeziu – Prizren
5. Komandant i Njësitit ,,Zjarri’’ …


[ Lecture complète ]
Commentaires: 1
uçk Brari
Mer 26 Sep - 4:19 par Perparimi
=68.ARC6qFFgh4djNCtnsku1-4BuNyMnpjyAC8ab4eqzAkLRPzIL3Bt8RDfTEQ5G28AQH0E5iF17jjjWH1ux-zl5f1GhykxagqDPGOkwCzSOGmiVSQqa1cWWiVT7ELD8CuJWvH_vvUatvRsqV-c7J9BqEMj2Yu6si71z8s42UjX4QjOdTTa1MtYAwA&__tn__=m-R]

[url=https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7?fref=nf&__xts__[0]…


[ Lecture complète ]
Commentaires: 1
Kosovarët blejnë prona në Serbi për hir të pasaportes serbe
Mar 25 Sep - 9:04 par Perparimi
http://www.respublica.al/content/kosovar%C3%ABt-blejn%C3%AB-prona-n%C3%AB-serbi-p%C3%ABr-hir-t%C3%AB-pasaport%C3%ABs-shengen-thot%C3%AB-nj%C3%AB-gazet%C3%AB-serbe

http://www.respublica.al/content/kosovar%C3%ABt-blejn%C3%AB-prona-n%C3%AB-serbi-p%C3%ABr-hir-t%C3%AB-pasaport%C3%ABs-shengen-thot%C3%AB-nj%C3%AB-gazet%C3%AB-serbe


  • KREU
     
  • [url=http://www.respublica.al/category/opinion]
[/img(457px,78px):59a6]


[ Lecture complète ]
Commentaires: 0
plisi bardhe
Lun 17 Sep - 10:58 par Perparimi


Commentaires: 1
wilson presidenti amerikan
Mar 11 Sep - 14:17 par Perparimi
Përgjigjja e Wilson-it drejtuar delegacionit shqiptar, pjesëmarrës në Konferencën e Paqës në Paris se “Sh.B.A.-të nuk do të nënshshkruajnë, kurrë një traktat që copton Shqipërinë…” botuar 25 Prill 1919 gazeta “Franc-Press”.Apo lajmi i rrufeshëm i Wilson, në Maj ,1919 ku denoncoi shpalljen e traktatit Italian dhe kërkoi që Shqipëria të jetë shtet indipendent. Me mirënjohje ,Noli e konsideron …

[ Lecture complète ]
Commentaires: 0
Besa Gagjerrihttps://www.facebook.com/profile.php?id=1000083
Mar 11 Sep - 13:29 par Perparimi


Besa Gaxherri Shuuum urimeee per zonjen tuaj e cila u perkushtua per juve dhe familjen ne pergjithesi.
Gezuaaar e dashur qofsh e lumtur gjithmon sepse e meriton![size=0]…[/img(16px,16px):a698]


[ Lecture complète ]
Commentaires: 1
Statistiques
Nous avons 108 membres enregistrés
L'utilisateur enregistré le plus récent est Qlirim

Nos membres ont posté un total de 15333 messages dans 5415 sujets
Forum
Qui est en ligne ?
Il y a en tout 10 utilisateurs en ligne :: 0 Enregistré, 0 Invisible et 10 Invités :: 2 Moteurs de recherche

Aucun

Le record du nombre d'utilisateurs en ligne est de 283 le Dim 19 Mar - 9:42