AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Voir les messages sans réponses
 Forum SujetsMessages
Derniers Messages
Pas de nouveaux messages

politika

politike shqiptare, rajonale dhe botërore


15223059Mer 16 Jan - 17:56
Perparimi Sali Rexha, esht deshtak manipulus, i fondit ne zvicerr
Pas de nouveaux messages

kulture

Kultura dhe tradita shqiptare ndër shekuj. Historia, moda, kuzhina etj
94469Lun 17 Juil - 20:26
Perparimi Nexhmije Hoxha ka femi me Ramiz Alin(Sokolin)grue Teuten
Pas de nouveaux messages

bota

Analiza mbi zhvillimet e fundit në rajonin ballkanik dhe në botë.
162537Lun 29 Jan - 14:47
Perparimi Ramush Haradinaj ka dashte me vra Sali Qekun
Pas de nouveaux messages

emigracioni

Aktualitet mbi diasporen shqiptare në mbarë botën. Probleme, diskutime & gjurmë të së kaluarës.
44138Mar 17 Jan - 12:27
Perparimi Elvis Gjoni,Xhezair Shaqiri at vrau Sahiti qe e ke vra Telin
Pas de nouveaux messages

shoqeria

Diskutime mbi problematikën, avantazhet e shoqërisë shqiptare dhe zgjidhjet që ofron perëndimi.
145580Ven 29 Juil - 1:03
Perparimi Ku jeni  çlirimtar qe si ndalni martesat me serb
Pas de nouveaux messages

sport

Hapësira e sportdashësit shqiptar. Kampionatet, kupat, talentet e reja dhe rrezultatet e fundit
25687476Hier à 16:58
Perparimi Kadri Veseli,Zahir Pajaziti ka qen polic ku?
Sujets actifs du jour
Top 20 des posteurs du jour
Top 20 des posteurs du forum
Qui est en ligne ?
Qui est en ligne ?Nos membres ont posté un total de 15461 messages
Nous avons 108 membres enregistrés
L'utilisateur enregistré le plus récent est Qlirim
Il y a en tout 9 utilisateurs en ligne :: 0 Enregistré, 0 Invisible et 9 Invités :: 2 Moteurs de recherche
Le record du nombre d'utilisateurs en ligne est de 283 le Dim 19 Mar - 9:42

Utilisateurs enregistrés : Aucun
Moteurs de recherche : Google, bing
Légende :   [Administrateur ]   [ Modérateur ]

Nouveaux messagesNouveaux messagesPas de nouveaux messagesPas de nouveaux messages  Forum VerrouilléForum Verrouillé