AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 ka nje jav qe barbaret serb protestojn dhe shkojn

Aller en bas 
AuteurMessage
arsimiNumri i postimeve : 11
Registration date : 09/04/2008

MessageSujet: ka nje jav qe barbaret serb protestojn dhe shkojn   Lun 4 Mai - 20:37

BARBARET SERB QE DISA DIT PROTESTOJN DHE SHKOJNE AQ LARG SA EDHE BOMBA HEDHIN NE POLICI DHE NUK U ARRESTUA AS NJE SERB SI ESHT E MUNDUR MUA ME KUJTOHET KUR VETVENDOSJA PROTESTONTE ARRWESTOHESHIN NE QINDRA KJO SHT NJE KATASTROF DALLIMI ESHT SHUM I MADH SERBET JAN TE DHUNSHEM SHE VANDAL POLICIA NUK PER DOR DHUN AKA POLICIA PLUNBA GOME EDHE PER SERB APO VEQ PER NE SHQIPTARET JAN TE GATSHEM PLUMBAT E GOMES TURP PER POLICIN POR TURP EDHE PER NE SI SHQIPTAR MOS HARONI SE HISTORIA DONA KTHEHET PRAP
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: ka nje jav qe barbaret serb protestojn dhe shkojn   Mar 5 Mai - 15:52

I nderuar per serb nuk ka ligje as gjygje,sepse jan nene mbrojtje nderkombetare,sepse nderkombetareve u nevoiten popujt qe kan zemer me masakrue njerez te pafajshem §
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
ka nje jav qe barbaret serb protestojn dhe shkojn
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: