AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sadri Feratit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sadri Feratit   Sam 13 Juin - 18:32


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sadri Ferati thotė se duhet ta zbatojė decentralizimin
Thotė se kėshtu e obligon Plani i Ahtisarit
Atij nuk i intereson pėrmbajtja e kėtij plani
As ku ēon ky projekt
Ai vetėm i zbaton urdhrat e Pieter Feithit, atij qė e tėrheq pėr kėrpeshi

Lopa po endet nėpėr komunat e ndryshme tė Kosovės
Aty ku po pėrpiqet ta fillojė decentralizimin
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Biografia:
clirimtari
Vendndodhja:
shqiperia etnike
Interesat:
bashkimi kombetare
Profesioni:
ekonomist
Motoja:
pa bashkim kombetare ska jete
agim barja
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Behgjet Pacolli kuku


Mergimtarii
Shkurtimishte Thot Pacolli ne vitet shtatdheta ka qen njeriu me i afert i titos bile ai ka pare Titon cullak !
Dhe ja ka mbajt garderoben dhe kuferat!
Pyetjes qe ja bene gazetari se a ka pare ai me syte e vet diktatorin Tito Ky ju pergjigjet siq thashe se bile edhe desh e ka pa se ka qen shume afer tije dhe shum i lumtur ka qen qe i ka sherbye!
Dhe ne fund tregon se si ka formue nje parti..


Kjo eshte jashte gazete sa per njoftim!
lexo kete:

PO Ky njeri ka kontakte shum te mira me Milloshin dhe jelcinin dhe prap ato vazhdojne.
Drejtor i tije ne llugano eshte nje Rus qe eshte pasunuku me i madhe ne evrop bile aty thojne gazetat hyjne kamion me para dhe dalin!
Ky eshte vetem drejtor apo argat i Ruse
ve
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sadri Feratit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: