AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ramush Haredinaj

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ramush Haredinaj   Dim 25 Juin - 15:09

Crusader

Dardania


Altin,
Prej gjithe atyre qe permende me larte, vetem per njerin njehere jam deklaruar - kur pata thene se Ramush Haradinaj (me bandat e tij) "kontrollon" gjithe tregtine dhe kontrabanden me Serbine (dhe Malin e Zi).
Nese nuk e di, pyet ndonje biznesmen te madh te Kosoves - te tregon!

Burgosja e Ramush Haradinajt nga Tribunali i Hages pati rrezikuar tregetine (qe eshte kryesisht 'kontrabande') qe ai ben me mafian dhe kriminelet me te medhenj te Serbise. Prandaj mafia/kriminelet e Serbise 'siguruan' lirimin e tij! Sikur Ramushi te mos kishte lidhje me mafian e Serbise, ai nuk do ta kishte pare me sy diellin (perveq se mbi horizontin e Hages)!!!

Ndersa me Sali Berishen merruni ju te Shqiperise. S'di a dini se edhe ky ka kontrabanden me mafian e Serbise!?!?!?
More kjo Nexhmie Pagarusha çka iu ka rro Ramushit,qe po e rekllamon!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ramush Haredinaj
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: