AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fiona nga ana dugagjinit nje spiune?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fiona nga ana dugagjinit nje spiune?   Mer 2 Sep - 1:23


drini;
Nje heshtje ne Forume!!!!

Haxhiu;
Meee

fionaa;
nje plumb ne lul te ballite..

Haxhiu;
Plume me dy veze,njera ma e vogel e tjetra me e madhe

fionaa;

nje gorill ..

Haxhhiu;
Mos je nga shqiperija se ne shqiperi pi thojshin gorille e din cilit send ?
Me falesh po beja shaka!
fionaa;
nje psikopat do shkruaj e me pase
haxhiu;
fiona
A bane bre me na tregue nga jeni ?Se paske fjalor te mprehet ?
fionaa;
pse mos deshe te me zesh kumbare..
nje majmun qikita..
Haxhiu;
Fiona

Ti vertete po e kerkojke majmunin,ke me gjete per bese,se koke shyhret
fionaa;
hahahhahha flm qikita

nje dite e ngrohte dhe shum etje per uji


haxhiu;
fiona

te paska kaplue vapa,ta gjeje nje gote perplote me boze dhe ta shuaje
etjen per nje kohe ,dhe prape ta mbushi goten ste leje te vuash per freski
se e di qe ti nuk duhesh te digjesh ne dil !

drinii;
Oi Fionaa oi ti e marresh nje burr budalle, si po ia kaloni?
haxhiu;
Drinii

Mos na u perzi ne livadhe

drinii;
Nje livadhe don Kosen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fionaa;
mirmbrema drini. ti mir je si po kalon te pelqen kjo gallate.
hehhe pse mo me thua ashtu mo,, thuaj nje te zgjuare me mire .. te pershendese.
haxhiu;
drinii
Ja gjejm edhe kosaqin

fionaa;
nje njeri qe ka ik nga psikatrija

haxhiu;
fiona
Bash une e kam studjue psikologjin industriale te mesoi si jetohet!

drinii
Ty vet je e zgjuar,
edhe ta marrish burrin Budalle nuk eshte tragjike hahaha munde ta permisoni,
dyte te zgjuar eshte rrezike!!!!!!!!!!!!!!!!
fionaa;
ee po edij more qe ne fillim se ti ke studju dhe punon ne psikiatrijoooooooo ket mos
e thuaj se budallaj do lind shum budalla me pase .
drinii;
Hahaha mua me duhete nje Malsore,


fionaa;
ee malsore ke sa te duashe ne malesi.

nje jet e merzitshem ..

drinii;
Pse thua ashtu mi goce, lere Haxhiun se e ka zane Ramazani.
fionaa;
jo mo se kam per ket psikopate, ki me ramazan eshte gjith jeten me duket ..
po ja jeta keshtu eshte me shum e merziture se e gezuare..
flm per vlersimin hahhah edhe ti ni nuse jo shum te menqure pra
drinii;
E di qe nuk keni nevoj per kshilla, por koha nuk pret njeri, mblidh cdo moment
qe te mbetet, sepse ka nje vlere te madhe.
fionaa;
jo cdo keshille e nje miku eshte i mirseardhun ,po cdi beshe
se momentet e lumtura jan shum kalimtare .
Drinii;
Atje ku ka vullnet te madh nuk mund te kete veshtersi te pakapercyeshme, jeta lufte.
e jeta vazhdon prap me ate dinamiken e saje monotone
fionaa,
ee po ngaj here . lufta eshte aqe e forte sa qe te munde dhe te sfidone

Drinii;
Por edhe eksperience mendoi, edhe sfidate i merr era.
haxhiu
Anëtar i Besueshëm

Titulli: Re: Nje..!! Sun Aug 30, 2009 6:04 pm
u pafsha te gjithe shqiptareve bashk , ,e jo me shkije qe na kan pre as me spiuna !

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fionaa
Anëtar NderiVendi: Austri
Registration date: 24/05/2009

Titulli: Re: Nje..!! Sun Aug 30, 2009 11:54 pm
jo ishall me mir me kufi ..

Haxhiu;
fiona
te pafsha ty te ndare me vellan nga burri nga motrat,na nena nga baba ,
nga femit dhe mbeq si qyqja ne lisa ne mes maleve!E ta ngrenshin kukallat!
ionaa

a e sheh une ty kurr nuk te them se je e smure psqiikisht,
a ke me ra ne dyshek dhe kan me te rroke drdhmet ethet ne ora 24h,
por ka me te kalue temperatura

fionaa
hahhahah po un nuk kam nevoj per nje vizit till. se un 3 her mendon nje her flase..
e sa per pytjen se cfar jam jam shqiptare.edhe nena ime mer barna po prap agjeron..
Haxhiu;
ai qe agjeron e ngacmon heronjet e gjalle zoti i ndeshkoft me denim e
kallt aty ku i therre
ma se shumti!


Dernière édition par Perparimi le Mer 2 Sep - 2:09, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Fiona nga ana dugagjinit nje spiune?   Mer 2 Sep - 2:08

fionaa;

pershendetej drini.ehhehehh pot ndegjoj haxhia dot thot mose se eshte djal fiona ahhahah,,
,sidoqofte flm nga ana jote ..

pershendetej edhe per fatmir (rrimtaf)Ftamiri==Rimtaf !===po e perkrah rugoven
IBRAHIM RUGOVA.Ky vizionar i madh.

Haxhiu;
Titulli: Re: A eshte gabim te jesh i sinqert? Mon Aug 31, 2009 5:35 pm
fionaa
A je pesh ne deti apo akrep ne ore ?
Nese me pergjigjesh e di se kush je !

fionaa;
jam zog i lire . jetoj pam zen frymen urrejtja:::

Haxhiu;
fionaa
E tregove burrerin qe je burr e jo vajze 21 vjeqare ,
me kan thene edhe moderatoret per ty!Jam zog i lire gjinia mashk!
fionaa;
hahhahah sa kam qeshe haha
pse nuk ke taku asnje here nje femer tsinqert.
hahhahah. ee mami ime cdo her ka pas deshir tjem un djal .
po qe do se zoti me ka kriju femer.
dhe prap e falenderoj zotin se aj ka deshiru te me lind femer dhe un pajtohem
dhe jam e lumture. ani edhe moderatoret te pasken then se jam mashkelle hahaa..
haxhiu;
fioneza
ti vete me fjale dukesh here djal e here .....
fionaa;
sa per vlersimin tuaj jeni plotsisht gabim.
se pot jet ashtu ju her dukeni Manjak her psikopate .. simbas shkrimeve kuptohete,,
Haxhiu,
leni kenget se me kenge nuk behet BK
Vesa;
Ti e knaqe krejt mendon se me ofendime behet BK jo kot e ke se e more ne qaf
edhe forumin

Haxhiu;
vesa
Ketu nuk eshte forum per dashuri,por per bashkim te trojeve e nese deshiron
per dashuri ke forume tjera zonje e rende!

Nese ti i ke te punsuar antaret neper qeveri per ty dobrodoshllo ovako
me serbijaqken e une kurr jo ne roberi kete ta din mire e ti fare nuk me njef e
edhe shume sosh nuk me njofin por ani se vjen dita e ke me ma ndegjue zerin e

shqiptarit!

https://www.youtube.com/watch?v=_ahlPg4W1Hs

o fionaa,Fionaa
Une ndere i bera shqiptarrise e ju me thone kam nevoj per ne psikiatri
a Ai qe kontribon per shqiptari lyp .......,sepse shqiptareve si tua ndrqish punet
ne terezi ta ,mua e shume patriotave dhe kinse u bani humazhe e si tja ketheni shpinen
*nanen* anum ane!A kam pare e ndegjue u peshurresha ne vesh tanve spiunave!
fionaa;
me te vertet eshte turp per nje femije tket nje prind till.
Ti asgje nuk ke ber per shqiptare . edhe ashtu se besoj si i hyne ne pune
dikujt veprat tua . let del dikush me nje opinjon kunder meje qe kam per ty.
po kam bindjen se askush nuk deshiron tke pun me nje manjak si puna jote .
Haxhiu;
E din populli sa kam kontribue per te miren e shqiptareve por edhe populli
eshte frigacak dhe nuk ka guxim me thene te verteten!Sa per mendimet e tua negative
eshte e drejta jote!

fionaa;
Po mir pse nuk e le popullin ti tregoj per kontributin tuaj .... po ti edhe nese
ke bere diq ti ja ke humb vetit 100%
Ti mesohu nje here te besh debat ne menyre diplomatik ,
e jo duke share e ofendu tjert , askund nuk arin me nje gje till ,,
me fjalor till ja humb vlerat vetit njeriu mendoj une......
Nese deshiron te beshe debat si njeri urdhero. per ndryshe mos e ndyt gojen me shume .
se po me vie keq nga vetja se me duhet tet kthej pergjigjjen e
nuk po mundem te reespektoj ket muaj te shejt me debatin qe po bej me ju ,

besoj se u kuptuam ok..

Haxhiu;Kur populli u ngrite ne kembe guxoi me thene ja kete e dojna me na udheheq !
Tutet se qeveritaret i kann njerezit e pasaqem qe iu zgerdhihet qe mos te perkrahin
moj qenefe!me mua nese nuk mundesh me bere dialog atehere me kerkan mos bene dialog!

fiona;
Motoja e jetes sime ka qen cdo here ..Ta njoh mikun , dhe Armikun´

Haxhiu;
Motoja jote eshte daja Arkan qe deklarove vete!

drinii:
Kame endrruar nje jete te lumtur, gradualishte po kuptoi se jeta eshte e veshtir,
po punoi dhe jam duke u bindur se pase te veshtirese po qendroka lumturia.
Haxhiu;
drini
Puna me djerse e mund ska lumturi!Mua me shkoi jeta duke mendue si ju por thash
ne fund "ma edhe perendise nuk e besoi"
Fionaa;
po nga e din ti se po knaqen spiunete??????
vetme pun me djers e ne rruge te allahut te shpien ne knaqesi maksimume per ket tjesh
i sigurte.

Haxhiu;
Shikoni si i djege pidhaqi kurves ,
kerkon dhe mbron tradhetaret a behet kinse eshte patriote
kudra a e kisha prere ne fyte si derrucen!


Oj Fionaa oj kudra e poshter ti nuk le njeri te ndershem pa e shajte ne forma ma te
poshterta ja lexoi shkrimet e tua


fionaa
fionaa

fionaa


Bisede e lire (chat) - Page 14 - [ Traduire cette page ]
fionaa. Anëtar Anëtar Female Numri i postimeve: 382. Age: 21. Vendi: Austri .... haaaaa Arben une jetoi ne kosove me shume dhe ne tere evropen! ...
kosovare.forumotion.com/.../bisede-e-lire-chat-t2771-195.htm - En cache - Pages similaires
mp3trackwertherwerther / METS Wiki - [ Traduire cette page ]detektivi
Anëtar i Besueshëm

Numri i postimeve: 1051
Age: 29
Vendi: Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi: zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date: 15/03/2009

Titulli: Re: Bisede e lire (chat) Sun May 31, 2009 10:39 pm
Arben po mundohesh me njoft politiken hajde e formojm nje parti dhe pasunohemi pak se une kam mbet i varfer!
Pe sho qe spo shkon kunder partive.
Ato pasunohen ne i thejm dhembet ketu badihava.
ve q kena me formu nje parti.Dhe kena me ja lan nje emer interesant.
Se keta po kan emra pdk akk ldk akr ora psdk e po vjedhin ne emer te partise.
ne kena me ja lan emrin Partija e hajnave (PEH).
Bile leta din qe haptas doti vjedhim.
Qe kushe se ka ba kta hala ne bote dhe dote bejme emer e pasuri!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
arbeni24

Vendi: Slloveni (Lublan)

Titulli: Re: Bisede e lire (chat) Mon Jun 01, 2009 1:30 pm
hahahahaha ore detektiv ti as shanc nuk ke me me taku mu, se 50 metra me mu afru e qon ter jeten tende neper burgje neper kosove e shqiperi qe nuk e din askush qe ekzistojn ata burgje:-)))

ketu nuk e ke gjermani ''Die Polizei dien Freund und Helfer'' Ketu e ki Kosove die Polizei die dich BUmsen können fals du eine nicht respektable Meinung vertrits:-))))

por eja ti ne Prishtine se une vet do ta qes nje Kafe e do ta tregoj se si shkojn punet ne Kosove:-PP por ruju mos e pi kafen se mesiguri dot ket xeher....

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!te pershendes fiona , si po kalon ne therand:-PP


fionaa
Anëtar

hahhahha gabon jo ne therande po ne dugagjin ,
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!valla si kan then serbet (isti govne )asnje ndryshim deri
me tani nuk eshte ber

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hahahahaahahaha oj qiko saper ata mos ke frig se fare nuk ka lind nje nen ne ket bote at njeri qe mundet me me
largu nga faqja e dheut:-PP ......
ama ne dugagjin nuk dihet se atje shum trathetar e nuk ju dihet hahahahaha
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Deçan, Por, familjes Demukaj nga Decani

fiona
Deri kur mo me keto vrasje ncncn a sju kan mjaftuar shkijet po prap me keso sene ngushllime te gjith te afermit e saj dhe familjes
Written by: fiona | 01/01 08:34PM

fionaa. Kerko ne Google dhe shkodraonline.Com. Google. Custom Search ...
www.shkodraonline.com/.../forum_viewtopic.php?... - En cache - Pag
es similaires
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fiona nga ana dugagjinit nje spiune?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: