AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Nikolla Mihajllovski u ba shqiptar Kole Diamanti i BDI

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Nikolla Mihajllovski u ba shqiptar Kole Diamanti i BDI   Mer 2 Sep - 7:28

BDI


Nikolla Mihajllovski
http://i.ytimg.com/vi/Rpgm8wL37os/2.jpg
http://rexee-10.vo.llnwd.net/d1/video_img/052/54450250/54450250_4989.jpg


i lindur me 1O janar 1072 ne Manastir,
eshte djali i Mlladen dhe Jadranka Mihajlovska,
qe te dy te smure psiqikisht.
Ne vitin 2OO3 Nikolla me vete deshire ???apo me inciativen ?
e...nderron emrin e tij
nga Nikolla ne Kole Diamanti me banim ne Prespe!
Eshte akuzuar per shume incidente ne Manastir e Prespe duke u
shkaktue lendime shume qytetareve!Ky ndihet tani si shqiptar dhe
i afert i Ali Ahmeti
t dhe
me BDI
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Nikolla Mihajllovski u ba shqiptar Kole Diamanti i BDI
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: