AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Forumi BK u shendrrue ne maskarallak

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14820
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Forumi BK u shendrrue ne maskarallak   Ven 4 Sep - 3:58

Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?
Today at 11:51 am nga rrimtaf

» Nje..!!
Today at 11:49 am nga rrimtaf

» Kush ka qenë Enver Hoxha?
Today at 11:10 am nga rrimtaf

» BALLI KOMBETAR - KOLOBORATOR APO LUFTETARE?
Today at 11:04 am nga rrimtaf

» Cili ishte ushqimi i dites per ju sot?
Today at 10:54 am nga rrimtaf

» Roli i Nene Terezes dhe misioni i saje ne Bote
Today at 10:49 am nga rrimtaf

» Cila eshte moto e jetes suaj?
Today at 10:45 am nga Trendafile

» Merre me mend.....
Today at 10:25 am nga rrimtaf

» Pytje me pse, pergjigjej , sepse?
Today at 10:24 am nga rrimtaf

» Kush eshte me yll
Today at 10:02 am nga Vesa

» Salih e Feriz Krasniqi !
Today at 9:46 am nga Vesa

» A eshte gabim te jesh i sinqert?
Today at 9:41 am nga Vesa

» Përshëndetni anëtarët që pëlqeni!
Today at 9:35 am nga Vesa

» Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??
Today at 9:28 am nga Vesa

» SHKENCA DHE FEJA
Today at 1:46 am nga Mexhid Yvejsi

» vargjet qe ju ngelin ne mendje...
Today at 12:55 am nga Tatoo

» AKTORI/JA JUAJ I PREFERUAR
Yesterday at 5:13 pm nga Xili

» Cfare filmi rekomandoni te shohim?
Yesterday at 4:40 pm nga rrimtaf

» Perse te jesh femer eshte dicka shum e bukur
Yesterday at 3:36 pm nga Xili

» SALI BERISHA MREKULLIT E TI PER SHQIPTARET
Yesterday at 12:48 pm nga petritkola

» Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi
Yesterday at 9:19 am nga xhiti

» MARTESA E FSHATARIT
Wed Sep 02, 2009 8:03 pm nga fionaa

» Masakra e Tivarit
Wed Sep 02, 2009 6:40 pm nga Medalim

» Origjina e Skenderbeut
Wed Sep 02, 2009 12:41 pm nga detektivi

» FLUTURIMI I FUNDIT ME DALLËNDYSHET...
Wed Sep 02, 2009 11:42 am nga Mexhid Yvejsi

» foto humoristike
Tue Sep 01, 2009 11:48 pm nga fionaa

» EVROPA DHE SHQIPTARET:
Tue Sep 01, 2009 11:05 pm nga xhema

» Kush ka qenë Isa Boletini?
Tue Sep 01, 2009 7:52 pm nga Xili

» Shpalime historike
Tue Sep 01, 2009 3:14 pm nga BashKom

» GROTESK
Tue Sep 01, 2009 1:45 am
nga Eva0506
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14820
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumi BK u shendrrue ne maskarallak   Ven 4 Sep - 3:59

çdo shqiptar ne fillim po behet patriot,e po nisi ngadaldale ti bje, boja dhe po shendrrohet ne berllog!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14820
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumi BK u shendrrue ne maskarallak   Ven 4 Sep - 4:02

Forumi Bashkimi Kombetar ne fillim e mbarin u udhehoq nga bijet e ish komunistave dhe tan po thone se kemi kontribue per atedhe e popull e kur tu bane pyetje na trego çka keni ba ?Nuk dijn vetem thone serbise u kemi thene stop gugjen!Hahaaa
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14820
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumi BK u shendrrue ne maskarallak   Ven 4 Sep - 10:33


Merre me mend qe s'po mund ta marr me mend pse me genjeu dikush para disa ditesh!?

Vesa
Moderator

Numri i postimeve: 7232
Vendi: Austri
Registration date: 31/01/2008


Titulli: Re: Merre me mend..... Today at 10:03 am
Merre me mend qfar shiu pona bie

rrimtaf
Age: 39
Vendi: kosov
Merre me mend nje bukuri qe vret.

fionaa
Age: 21
Vendi: Austri

MERRE ME MENDE SA JAM E ETUR PER UJI SOTE ::ramazani kinse e paska nxan e ju ka kalleVesa

Vendi: Austri

Titulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Today at 9:28 am
As nje

detektivi

Age: 29
Vendi: Here ne kosove here ne Evro

Titulli: Re: Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ?? Today at 1:32 pm
Te gjithe tradhtare!
Servile sherbetore te huajve.Dhe te beogradit.
Edhe ata qe i perkrahin
jane si ata.


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
2
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Forumi BK u shendrrue ne maskarallak   

Revenir en haut Aller en bas
 
Forumi BK u shendrrue ne maskarallak
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: