AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 agim barja kercnon detektivin bashk me zerin edhe mua

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14802
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: agim barja kercnon detektivin bashk me zerin edhe mua   Ven 4 Sep - 12:38


agim barja
PO UNE KAME JETUARE NE TROJET SHQIPTARE O SHKA ME PSEODONIMIN DETEKTIVE
DHE KETu JETOJE POR TANI KA KUSH TI MIRRET ME TY SE NUK JE I PANJOHURE

detektivi
Po kushe ju tutet udbasheve vije ne shtepi te hi e nuk guxon veshin me livrit.
Hajde ku te duash takohemi une jam ne prishtine o laper.
Po kushe k. ju tutet juve laperave.
Arusha me shosh nuk tutet.
Po ku dote shkoni ju servilet se...
U myte tuj vra njerez shqiptare.Po shko o gomar a magar vraje shkije me mire se ke kosoven plot.
E nuk guxoni as me i kshyre as mi prek

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,agim__barja
JO MORE SJAM I INTERESUARE TE MARRE JETRA TE NJEREZEVE KA KUSH TI MIRRET ME KETO PUNE
JANE INSTITUCIONET

Numri i postimeve: 1476
Age: 46


Titulli: Re: Fatmir Limaj, nje nga gjeneralet e njohur te Ushtrise Clirim
Wed Jun 03, 2009 4:55 pm
O TI DETEKTIV ME SIGURI JE NJE PLAKE TANI PO DO ME NGORDHE E SPO KI KAQIKE
ME TE SHERBEJSHE PER SERBINE E PO MUNDOHESH TI NJOLLOSE ME TE MIRET E KOMBIT
SHQIPTARE KOT E KE SE GATI JE KA NGORDHE U KRYE PUNA JOTE SE BASHKIMI KOMBETARE
ESHTE VETEM QESHTJE KOHE SE KUR DHE NE CILEN DITE

detektivi

po i njollosi tradhtaret,ata qe ne emer te luftes u pasunuan vjedhen blej
dhe ozurpuan benzinsak fabrika villa banesa.
I njofim mos ke gajle kan emra e mbiemra.
Po dota paguni shtrejt.Eulexi ka me ja lujt ***** dal ngadal juve banditeve.

Nga kush u mesue qe autostrada e limes do e bashkon komb
in e burra ?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14802
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: agim barja kercnon detektivin bashk me zerin edhe mua   Ven 4 Sep - 12:40

Nga zeriatdheut Për haxhiu01, Today at 12:37 am
o rop cime te thashe numrat thire dhe ja dhe emrin XHEME GJURRA jam nga tetova dhe e njof mir tradhetrin tahir zemaj ti drejtohem TITISTIT me emrin FANARI ti mor drq kush s
htini kush te
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14802
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: agim barja kercnon detektivin bashk me zerin edhe mua   Sam 5 Sep - 6:05

zeriatdheut

Mos ikni o klishte e shkines hajdeni ketu jemi debatoni me fakte argumente ku keni
qen ju dhe ku ishmi ne hajde more Taleban


detektivi

mos hykni o bashkpunetore te shkijeve te Milloshit,bile taliban mukan eshte nder!
PO udbashe eshte si qent e zhugavt....hhaaaaaa

Xili
Mos po kacafyteni sherri im ?
flm Zeriatdheut gjithashtu
Mos eka par njeri Rikin ?


zeriatedheut
PO PO XILI E PASHE PO PRET RIKI ME JA SJELL NENEN TIME 80 VJECE SE U BE MERAK SHUME A
RIKI MIRE JE


agim barja
mos u shqetesoni me xhita e detektiva se serbia i ka klyshqit e vet qe sillen ne gjdo
faqe shqiptare detyr e tyre eshte te mesojn emra dhe te dijn kush
qka eshte(keto fjale agim barja i ka vjedh nga Haxhiu)
????????????????????????????????????????


xhiti
Tradhtaret kane miqe shkijet ,kurse patrotet i kan armiq edhe shkijet edhe tradhtaret !
Agim Bajra-mos e pyet se tregon vete-u kuptuem se kushe je..
Se edhe ata qe te perkrahin ne kete forum jane si ti.....


agim bajra
mos harro ne zonen time skena pas shpijuna e udbash ti e di kete shume mire!!
apaaa ska pas spiuna haaaa qokollata ka pas haaa


drinii

agim__barja shkruajti:
mos harro ne zonen time skena pas shpijuna e udbash ti e di kete shume mire

Agim, mos u brengos. Fakti qe ke merita, tregon qe ke edhe
Kundershtar.

http://www.bashkimikombetar.com/tema-te-ndryshme-f37/mos-t2239-540.htm
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: agim barja kercnon detektivin bashk me zerin edhe mua   

Revenir en haut Aller en bas
 
agim barja kercnon detektivin bashk me zerin edhe mua
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: