AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Armiku i shqiptareve eshte vete shqiptarhanja

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Armiku i shqiptareve eshte vete shqiptarhanja   Sam 5 Sep - 13:55

ARMIKU i SHQIPTARIT ĖSHTĖ VETE SHQIPTARIA


Komib i pa fat apo kombi i pa afte?

Fatin e ēdo kombit e ka vete populli i ati shtetit!


Disa thone se jeten e mire e sjell menquria,disa thon se jeten e mire e sjelle interligjenca e shtetit(kombit),disa thone se fatin e mire e sjell puna e popullit!
Te gjitha keto kur i kombinojm nuk kan qare popullit pa ja sjellur fatin e mie,sepse qe te gjitha keto kan lidheshmeri ndere vedi!
Haxhi L Kuēi


armiku me i eger i shqiptarit , eshte shqiptari?

ARMIKU i SHQIPTARIT ĖSHTĖ VETE TRADHETIA E PERQARJES!

. Armiku i jashtėm kufizohet nė pėrmasat e
njė misionari qė ofron kėshilla me kėrkesė !

Armikun e njeh ēdo njeri qe ka ndjenja por duhet ti ndjek edhe tradhetaret gjere ne likuidimin e tyre fizik!
Me armik eshte leht tja kryen hesapin,por kur shume bashkpunoin ateherit armiku gjen strofull dhe popullin e detyron te punoi per te dhe per veten pora me dy barra si shtaza me samar ne shpine!Armiku gjene vend ne mesin e nje popullit kur e ftoin tradhetaret parazita me inati ndaj popullit qe ta shtypin bashk me armiq,se ne anen e kunderte armiku ik sa ma heret kur nuk ka nenshtrim te popullit!
Armiku kur gjene vend dhe perkrahje u jep udhezime popullit te roberuar se si tua zbatoin urdherat e tije!


Armiku i armikut tim eshte miku im. Miku i armikut tim esht
e armiku im.
.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Armiku i shqiptareve eshte vete shqiptarhanja
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: