AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 shqiptarin do shpetoin te roberuarit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: shqiptarin do shpetoin te roberuarit   Mer 9 Sep - 11:17


http://www.kosova-sot.info/wp-content/uploads/2009/09/421.jpg

Shume mergimtar shqiptare genjehen ne veteveten duke mendue se partit e majta apo tjetra e djatheta do e shpeton qeshtjen e shqiptarve!

Por genjehen te mjeret shqiptar se vetem ata shqiptar qe jan ka e jetoin jeten e zumte keta
do ta bejne te munduren Bashkimin e trojeve shqiptare!

Pas kesaj qe ti rroposim tradhetaret qe na qeverisin me shekuj
te tere do behemi ma te forte
dhe do jena ne gjendje ta mbrojna çdo plleme te tokes sone!

Kur te pervuajturit ja arijne te bashkohen per nje qllim te caktuar
fitoren do ta ken ne duaret e tyre drejte realizimit te endrrave
shekullore!Pra nuk na çenka problem serbi qe shqiptaret nuk shofin drite,
por tradhetaret qe na shtypin bashk me sllavet per me na sundue ma lehte!Dhe ne si magar me samar qe jena te detyruar
te punoim se pari per qeverin dhe sundimtarin,
e ne fund çka na mbesi nje cope buke si qenit,
beshk me kalamenje duke ndare
ate kashore!


Haxhi Latif Kuçi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
shqiptarin do shpetoin te roberuarit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: