AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bujar Bukoshi sa ishte drejtor ne kl e pz inferm. e mbyti Ha

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bujar Bukoshi sa ishte drejtor ne kl e pz inferm. e mbyti Ha   Mar 4 Juil - 8:38

http://www.beepworld.de/members48/shllapashtica/index.htm

Gjere sa ishte drejtor ne kliniken interno Bujar Bukoshi,infermierja te cilen e shtiu zevendesi tjeter Bujari e mbyti me ingjeksion vetem pse tha ne spital turku na ka lene sherrin!!!ka qen viti1987 Patrioti Hazer Berisha nga prizreni,banonte permbi spital te prizrenit


Dheu i kosoves i çofte i lehte dhe nese ka parajse te vertete ,ai i gezuari e dergofte ne parajsen e vertete dhe femit e tije e gezofshin lumturin,dhe ate dite me tha se Adem Bajramin e kane vra KOMONISTAT,dhe e veteshpallen heroje,ky Adem Bajrami eshte daje i djemve te migjes te mi.

Vete e perjetova une ne spitalin e internes ne Prizren,ku deshten t'me mbysin edhe mua e dine kete pune mire Bujar Bukoshi
Haxhi Latif Kuçi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bujar Bukoshi sa ishte drejtor ne kl e pz inferm. e mbyti Ha
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: