AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Xhema u lutet voglushes dhe murturit,mos ikni nga forumi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Xhema u lutet voglushes dhe murturit,mos ikni nga forumi   Mer 30 Déc - 23:17

xhema
Anëtar aktiv
Numri i postimeve: 538
Age: 44
Vendi: Ferizaj -gjermani
Registration date: 30/03/2009


Titulli: Re: Nje..!! Yesterday at 12:38 am
edhe mendoj se apsolut e pa nevojshme largimi i voglushes dhe i murturit, ka pas ndoshta disa polemika te pa nevojshme me detektivin e xhitin por tek e fundit forumi asht per ket, edhe n´realitet kta e kan ber ket forum shum interesant, me qense disa polemika kan mun ti bejn -PM- e din kta ma mir vet.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Xhema u lutet voglushes dhe murturit,mos ikni nga forumi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: