AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 PS serish akuzon Dritan Priftin si pergjegjes per permbytjet

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: PS serish akuzon Dritan Priftin si pergjegjes per permbytjet   Mar 12 Jan - 8:44

PS serish akuzon Dritan Priftin si pergjegjes per permbytjet


Gjatė 24 orėve, ju do tė pranoni vetem njė e-mail me 10 lajmet e fundit

12.01.2010
PS ka reaguar sot pas deklaratės sė kreut tė qeverisė Beirsha i cili vlerėsoi punėn e bėrė nga ministri Prifti pėr menaxhimin e situatės si pasojė e pėrmbytjeve. Deputetja Mimi Kodheli tha se Berisha pėrgėzoi dje pėrgjegjėsin e katastrofės nė veri.

“Sali Berisha pėrgėzonte dje Dritan Priftin pėr mijėra shqiptarėt qė humbėn tė mbjellat, bagėtinė, tokat dhe burimet e mbijetesės sė tyre tė pėrditshme. Vuajtja me tė cilėn pėrballen sot shqiptarėt e pėrmbytur, ka njė pėrgjegjės, Dritan Priftin”, u shpreh ajo
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
PS serish akuzon Dritan Priftin si pergjegjes per permbytjet
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: