AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Mrekullit sekrete ne bote

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Mrekullit sekrete ne bote   Jeu 11 Fév - 6:39

Stounhendz,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
piramidat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teotihuakami bamoresh
Ky ka qen nje ndere qytetet ma te medhe ne ameriken e mesme 6000_200pes,
ku nuk ka dokumente si jan zhdukur populli saj 2000mi banoresh!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kesi statuja ka edhe ne KOSOVE,dhe se di rrall kushi nga shqiptaret i dine apo si din !!!!
statuja qe kryqezon ujdhesen,gjindet ne perendim te Qielos diku 3600km,dhe eshte vendi me i izoluar ne bote qudi!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Angkor Vat,

Gjindet ne Kamboxhe ka mbi nje mij vende te shejta ku besimi eshte ne shkallen ma te larte.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cicen Ica
Gjindet ne Meksike,ku jetuan Majat


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Makcu Pikc


Dernière édition par Perparimi le Jeu 11 Fév - 9:00, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Mrekullit sekrete ne bote   Jeu 11 Fév - 8:57

Nibiru ky planet eshte shkatrrue ne vitin 2003 dhe tani na genjejn se do i afrohet tokes ky planet,a genjeshtrat i krijuar Iluminati ku keta jan njerez interligjenta qe merren me mistiken dhe jan nga planeti Nibiru ku deshiroin ta marrin token ne pergjithesi por njeherit deshiroin qe njeriun ta zhdukin nga toka sepse na krijuan nga gjeni i tyre dhe balta qil!
Behet
pyetje nese eshte shkatrrue,ku jan copat e tij qe ka eksplodue,a nuk e verejten me teleskop nasa ?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Mrekullit sekrete ne bote
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: