AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sherri SHQIPTAREVE kataklizma per njerezin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sherri SHQIPTAREVE kataklizma per njerezin   Mar 23 Fév - 0:48

Si shkak i nje katastrofe ne toke do vjen per sherr te shqiptareve ,sepse jane nje popull qe perbuzin te miren qe ua bene tjetri.Ta hane buken te dhine qanakun!

Duhet qe sa ma pare qe te gjitha shtetet kudo qe jane ti deboin te gjithe shqiptaret edhe ata qe ua kan dhene shtetesin e tyre,dhe drejtimin per ne trojet shqiptare dhe ti izoloin me nje mur kinez qe mos ta flliqin njerezin dhe token.

Pasi une nuk munda tu behem i mire,i dashuri i shqiptareve jo amerika,e anglia ,por edhe ZOTI le tu vjen e tu ndihmoi keta kan kalue nga gjeni njeri ne DIABEL ,genjeshtar e tradhetar,.Dhe jo qe mua me tradhetuan ,por ne vend qe te me perkrahin per te mire ,me shpallen tradhetar ne vend te tyren.
O Zot i madh lesho meteoret mbi çdo shtepi shqiptare e ne çdo shqiptar e mos e permbyte njerezin sherri shqiptareve !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sherri SHQIPTAREVE kataklizma per njerezin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: