AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kroacia burgos ēlirimtaret shqiptar me urdherin serb

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kroacia burgos ēlirimtaret shqiptar me urdherin serb   Mer 24 Fév - 4:36


Home > Lajme > Vendi
Kroacia arreston ish-pjesetarin e UCK-se me kerkese te Serbise

Gjatė 24 orėve, ju do tė pranoni vetem njė e-mail me 10 lajmet e fundit

24.02.2010
Policia kroate thotė se ka arrestuar njė ish-pjesėtar tė UĒK-sė, nėn dyshimet pėr krime lufte kundėr civilėve serbė. Policia thotė se ndaloi Sinan Morinėn nė bazė tė njė urdhėr-arresti nga Serbia.

Ai po mbahet nė njė burg tė Dubrovnikut nė pritje tė ekstradimit tė mundshėm pėr nė Serbi.

Autoritetet serbe e akuzojnė Sinan Morinėn pėr krime kundėr serbėve nė Rahovec gjatė luftimeve mes shqiptarėve dhe forcave serbe, nė vitin 1998. Morina i hedh poshtė akuzat.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kroacia burgos ēlirimtaret shqiptar me urdherin serb   Mer 24 Fév - 4:37

Kroatet nuk qenkan miqet tan,pos servilat e shkaut,mire ua paska bere serbi ne vukovar.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kroacia burgos ēlirimtaret shqiptar me urdherin serb
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: