AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Lirone Albin Kurtin o tradhetar titista

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Lirone Albin Kurtin o tradhetar titista   Mer 24 Fév - 15:15

Si ta nėnshkruani peticionin online‏
De : Riki30 (riki30@live.com)
Ce message est peut-źtre dangereux. En savoir plus
Envoyé : mer. 24/02/10 13:25
Ą : riki30@live.com

Charset: iso-8859-1

Mesazhi i mėposhtėm ėshtė dėrguar nga njė administrator i "Bashkimi Kombėtar". Nqs ky mesazh ėshtė i padėshirueshėm, abuzues apo pėrmban material tė pahijshėm ju lutem kontaktoni webmasterin tek adresa:

riki30@live.com

Ju lutem pėrfshini kėtė mesazh (sidomos detajet e serverit).

Mesazhi i dėrguar vazhdon:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Subject: Si ta nėnshkruani peticionin online


http://www.facebook.com/event.php?eid=317424759116#!/video/video.php?v=325373568897&oid=317424759116

Nėpėrmes kėsaj video mund tė mėsoni si ta nėnshkruani peticionin online kundėr gjykimit politik ndaj Albin Kurtit.Lidhja e mėposhtme ju dėrgon te peticioni online:


www.thepetitionsite.com/2/freealbinkurti" target="_blank" rel="nofollow">http://www.facebook.com/l/259f5;www.thepetitionsite.com/2/freealbinkurti

Gjitha tė mirat Krenare Krasniqi,Lėvizja VETĖVENDOSJE!--------------------

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Une Haxhi Kuēi
Mu nga keta qeveritar u detyrova ta leshoi Kosoven,sepse mu kercnuan te uēkes qe nese beje e vraje shkije do me shpallin tradhetar shqiptar.Po keta qeveritar me paten shpall tradhetar te jugosllavise kur e mbrojta flamurin kuq e zi nga shkijet.
Po keta polic me malltretojshin ne kohen e titos .Kur kerkoja Republiken e Kosoves.

Nuk kan fakte as te Eulexit as gjygjet e qeverise titiste te Kosoves qe ta denoin nje njeri qe ja done te miren e popullit te vete shqiptar.
ēdo gje qe e thote Albin Kurti(Profeti) eshte e vertete dhe baraz me fjelet e Bibles,Kuranit dhe te se Drejtes Nderkombetare Publike.

Nje fjele po ua them Eulexit;Dhe bashkesise Nderkombetare ;
Albin Kurtin duhet ta zgjidhni si udheheqes mbreteror te te gjithe shqiptareve,e une ti behem si keshilltar dhe Kosoven e trojet shqiptare ti shpetoim nga ndonje kataklizem qe edhe tere njerezia te shpetone nga zhdukja fatale.
Te permendet fjala gjykim i Albin Kurtit,mos luani me PERENDIN o njerzi e mekateve, kaloi koha e Jezusit qe te flijohet per mekatar.

Zoti ju vrafte o tradhetar te kombit shqiptar! Ju,me gjykue Profetin Albin Kurtin?, o Perendi hedhe meteorita mbi kete qeveri dhe eulexin.
E shpetoi ata qe jane ne rrugen tende.

http://www.thepetitionsite.com/petition/681452511
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Lirone Albin Kurtin o tradhetar titista   Jeu 25 Fév - 16:44

Meshonju tengjereve siq na mesojke Rugova dhe ndoshta e liroin Albin Kurtin,sepse edhe grat po mbeteshin me bark kur i shkruan ndonje peticion gjygjeve te komunistave shqiptar!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Lirone Albin Kurtin o tradhetar titista   Lun 1 Mar - 23:33

Albin Kurti eshte fajtor,sepse kerkon drejtesi.E drejtesi nuk paska!

Mos na prekni djemt o Rankoviqista.
Eulexi nuk ka faj,sepse burri pis kur eshte gruas ja ngarshen jaranat!
Ju serbin e shtit me na shtyp e tani nderkombetaret(eulexa).Kush merr vesh s'ka arsye me rre daulla.Hyni ne rrugen e Perendise ore gjarperinjet e gjakut bile para kataklizmes ?!Mbane mend nuk do e trashigoni qeverisjen me shtyp shqiptarin,ju ēenkanit ma te keqinje se shkau qe i hyshit ne bythe shekuj e shekuj.
I kam thene Albinit eja te une e vajtona jeten tone ,se une me dekada nga qeta shqiptar kam vajtue pse punojsha per te miren e shqiptareve.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Lirone Albin Kurtin o tradhetar titista   

Revenir en haut Aller en bas
 
Lirone Albin Kurtin o tradhetar titista
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: