AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Vetem me protesta gjithepopullore e shpetoni Albin Kurtin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Vetem me protesta gjithepopullore e shpetoni Albin Kurtin   Ven 26 Fév - 2:40

Vetem me protesta gjithepopullore e shpetoni Albin Kurtin,dhe qenjen shqiptare nga qeveritaret tradhetar.

Nese populli e sheh te rruges se zotriu Albin Kurti eshte ka kerkon drejtesi per popullin shqiptar,ateherit populli duhet te zgjohet nga gjumi i moqem dhe ti shkoi mbrapa keti djaloshit shqiptar,e jo populli tja japi votat servilave te serbit.
Beje shpesh monolog me veten dhe them duke nenerisur;O zot i madhi pse ky popull u shkon mbrapa servilave ?Athua more Zot edhe populli eshte tradhetar siq eshte kjo qeverisje ?
Ketu nuk ka te beje me eulexin apo serbin,por eshte nje sprove se a e meriton ky popull pavaresin(lirin)apo bashkimin,apo duhet me e sundue tjetri qe ti frigohet se me te vetet kercen si pleshti!

Ndegjoni o shqiptar

Nese vazhdoni ti dhunoni motrat e juaja,nese vazhdoni ti shisni si qenje njerezore neper prostitucione te europes,nese merrni me droge,me spiunllaqe kundra atedheut per pese lek te flliqeta,nese mendoni se me leshue atedheun do gjenim nje jete te gaqme dhe lluksoze,bota njerezore do na beje ma zi seq ja beren nacistet gjerman JAHUDIVE!Por Jahudit nuk kan qen dhe nuk jan me keto gjeste siq i kemi ne shqiptaret.Ata i ndihmoin njeri tjetrit ne raste kur jan buze germines e ne e vrasim vellan per interese te prapanices se poshter.

Kjo qeveri se fundi i pengon Zotri Albin Kurti siq i kam penguar une ne kohen e titos.Keta nuk deshiroin kundershtar edhe ateherit kur jan servila te shkaut,!Ketryre nuk u intereson qeshtja shqiptare pos personale dhe grupore e klaneve te beogradit,qe e udhehoqen luften kinse çlirimtare.
Keta ,apo kjop qeveri e sodit ka qen ne krye te krahines autonome te kosoves ne kohen e jugosllavis ,me keta gjygjetar e administrate serbe bashk me policet e djehit.


Me fjale kopallash e peticione,Albin Kurti kurr nuk ka me dal shlirshem neper qytetin e Prishtines!Por duhet mu vedisue populli dhe mos me votue per spiuna ,ne vend qe populli ne emer te tij tu jep denimin ne emer te popullit ,ky popull mbrapeshtan i perkrah sepse po frigohem mos eshte si ta !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Vetem me protesta gjithepopullore e shpetoni Albin Kurtin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: