AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bashkimikombetar spiuna si riki03

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bashkimikombetar spiuna si riki03   Ven 26 Fév - 7:52

Riki30 dit :
*o lesh
*pse qon mesazhe e shan more pis i keq
*spo te vjen marre prej moshes qe e ke a te kan hije ato fjale
           Hagi             dit :
*ju jeni shkije
Riki30 dit :
*ani gjysh qenke
           Hagi             dit :
*sepse vetem genjeni si komunistet
*popullin e juaj
Riki30 dit :
*ta marroft xhenazen Zoti
*pis i keq
*magar
*plak
*edhe 1 mesazh ma qon me shamje e sheh
*se kush jena na
*ti qifsha robt me qka ki more mut
           Hagi             dit :
*plakun ju e nenqmoni,sikurse me nenqmuan tradhetaret skeni dallim
Riki30 dit :
*ec shko mytu
*pije do helem
*myte veten ma mire
*ski pse jeton
*ashtu kshtu e paske honger
           Hagi             dit :
*une me ti qie ma mire se fara ju shendrrohet ne shqiptar te vertete
Riki30 dit :
*eh al... ja \
*futshin ata
*qe jav ki inati
*SHQIPTARET E VERTETE
           Hagi             dit :
*çka
*shqiptaret e vertete
*spiunat qe bashkpunoin me shkije
Riki30 dit :
*kce nbardak tqajit myte veten
*Very Happy
           Hagi             dit :
*keni me myte ju veten ore servilat e shkaut
*se une sja kam qi nanen as shkive as shqiptareve servila
*por jav kam qi nanat dru ne kapake te kokes
*e ju qe me keni prijashtue nga forumi juaj i spiunave
*jeni me shkije sepse ju djege shume e verteta
*çka shkrova keq ne forum qe me prijashtuat kon e kujt ja shajta ate pidhin e nanes
*ju jeni argatet e Avdi Ibrahim shkaut qe ka punue ne mbrojtjen popullore te serbise
*keso shqiptar ju i doni se ju kercnohen me likvidime
*dhe ja hani karin prej drojes
*mbytnu o spiuna
*se ju ka ardhe fundi
*dhe qe na detyroni me ba peticione per lirimin e Albinit ju vetem e keni kete sllogan si te rugove mutit e ja dhefsha varrin
*me peticione nuk barsohet gruja,por duhet me shkue ne kosove eme jav qie nanen qeveris qe kjo qeveri dje ishte ne qeverin e shkaut
*Ju nuk keni byth as me shkan mu kacafyt as me kete qeveri te serbise!
*Gjygjetaret e kosoves deri dje keta na denojshin kur kerkojshim republiken e kosoves
*keta qeveritar edhe sot po na denoin ata ata qe e dojn shqiptarin e une kur po shkruai keq per keta ju me prijashtoni nga forumi
*pisa spiuna e tradhetar
*Toka shqiptare nuk po lind patriota
*pos tradhetar duke jetue ne kurrizin e fukarenjeve
*Fole shka
*se une nuk them e nuk i genjeje shqiptaret une ua bije kete e ate por kam punue per te miren e shqiptareve atehere kur ti dhe baba yt nuk ka guxue me dhi ne qenef
Riki30 dit :
*o matuf plak
*ec shko thith najsen \
*mos mi tesh koqet
*se ti qi robt edhe 1 heer mem qu mesazh
           Hagi             dit :
*koqet ti shti ne byth ore spiun
Riki30 dit :
*e para e fundit
*futja al\
*edhe une ja futi
           Hagi             dit :
*ti qi e ti ladroi ore qen bir bushtres
Riki30 dit :
*matuf plak i keq
*ta qifsha krejt familjen nboth
*qen
           Hagi             dit :
*i keq qe sjav kam qie nanen me bashkpunue me shkaun e keshtu dhe keta spiuna ju i doni o qafir
Riki30 dit :
*hup flliqnak i keq
           Hagi             a dit (15:40) :
*pa ua hup faren skam me len e pastaj do e shofim
           Hagi             a dit (15:41) :
*Keto shkrime o qen spiun i serbit do i sheh ne forum do i botoi dhe e sheh veten tende dhe timen se cili hane mut i pari
           Hagi             a dit (15:42) :
*mos ik po dil e shkruai si burr e jo me shajte si kuder
           Hagi             a dit (15:43) :
*qile deren bushter
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bashkimikombetar spiuna si riki03
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: