AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Vetvendosja nga Osllo;kinse i kundershtoim institucionet e k

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Vetvendosja nga Osllo;kinse i kundershtoim institucionet e k   Mer 31 Mar - 6:02

           Hagi             a dit (13:46) :
*Xhavit
           Hagi             a dit (13:47) :
*lexoje kete leter qe ma kan dergue para ca viteve qendra e vetvendosjes ne Osllo
* ja
*E lexova tekstine juaj, dhe e ke me te drejte; duhet t'i kundershtojme UNMIK-ut nderkohe qe i kundershtojme kinseinstitucionet tona, te cilat punojne vetem ne interesin e vet e jo te popullit.
Po ua dergoj nje tekst qe sapo e mora nga qendra e levizjes Vetevendosje ne Suedi. Si duket, aktivistet ne burg kane hy ne greve urie. A keni mundesi te shperndani tekstin?
Gjitha te mirat,
Subject: . Today at 21:28
Vlo Haxhi
Qendra e levizjes Vetevendosje! ne Oslo
*
* Le message suivant n'a pas pu être remis à tous les destinataires :
E lexova tekstine juaj, dhe e ke me te drejte; duhet t'i kundershtojme UNMIK-ut nderkohe qe i kundershtojme kinseinstitucionet tona, te cilat punojne vetem ne interesin e vet e jo te popullit.
Po ua dergoj nje tekst qe sapo e mora nga qendra e levizjes Vetevendosje ne Suedi. Si duket, aktivistet ne burg kane hy ne greve urie. A keni mundesi te shperndani tekstin?
Gjitha te mirat,
Subject: . Today at 21:28
Vlo Haxhi
Qendra e levizjes Vetevendosje! ne Oslo
*
           Hagi             a dit (13:47) :
*http://209.85.229.132/search?q=cache:GZ2vqrHCkL0J:sq.cosmotopic.com/164056573-xhavit-haliti-dhe-hashim-thaqi-rogova-ne-lozano-cka-i-tha-xh+fatmir+lima+duke+e+nenshkrue&cd=4&hl=fr&ct=clnk&gl=fr


           Hagi             a dit (13:48) :
*dmth se Albini nuk eshte kundra qeverise se kosoves,sepse kjo qeveri e ka pergadite Albinin a lexoje me mend se qellimi esdhte me kundershtue unmikun e tani eulexin
           Hagi             a dit (13:49) :
*thell jan hesapet e kuku per ne qe me vonese na rroke rradaka
           Hagi             a dit (13:50) :
*une qe ne fillim ja kam thene Albinit qe gabim je ka ben sepse po u behesh servil njesoj sikurse i shkive
*Kryesori qe e ka pergadite Albinin eshte Daci
           Hagi             a dit (13:51) :
*kam mesazhe edhe perpara se te krijohet kjo levizje e vetevendosjes
* nga amerika
           Hagi             a dit (13:52) :
*çfaredo levizje qe do krijohet nga kush do e marrin ne drejtim udbashet dhe ska se çka me diskutue me shume
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Vetvendosja nga Osllo;kinse i kundershtoim institucionet e k   Mer 31 Mar - 6:05

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Vetvendosja nga Osllo;kinse i kundershtoim institucionet e k
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: