AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Me pase qetesi ne bote,duhet ēdo shqiptar me ba shtet

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Me pase qetesi ne bote,duhet ēdo shqiptar me ba shtet   Jeu 1 Avr - 7:54

Sa shetete dojne shqiptaret ska toke te mjaftushme
https://www.youtube.com/watch?v=5Q2B1WAZpDM&feature=related


https://www.youtube.com/watch?v=5Q2B1WAZpDM&feature=related

Presidenti aktual Kevin Baugh drejton vendin me vetėm 11 banorė, ėshtė i martuar ka dy djem dhe Zonjėn e Parė, dy mace e tre qenė dhe njė kalė. Njėkohėsisht ai kryen edhe detyrėn e ministrit tė Jashtėm.
Republika e Moloseve, ka njė Deklaratė ku thuhet se ajo ėshtė njė nga vendet e para nė botė qė ka njohur pavarėsinė e Kosovės, njė ditė pasi Prishtina zyrtare e shpalli, pra me 18 shkurt.

Ndėrsa se ēfarė lidhje ka Melosia, emri i saj dhe himni i saj me Shqipėrinė? U ngelet, studiuesve, historianėve tanė pėr t’a zbuluar nė tė ardhmen.
Republika e Molossia ose nė shqip Myzeqe ėshtė njė nga mė minikombet(micronation) mė tė vjetėr themelor, dhe ėshtė i vendosur nė shkretėtirat e Dejton -- Las Vegas nė Nevada.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Me pase qetesi ne bote,duhet ēdo shqiptar me ba shtet
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: