AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Arsim Bajrami ,babgjysh Tefik Llugiqin,udbashin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Arsim Bajrami ,babgjysh Tefik Llugiqin,udbashin   Ven 9 Avr - 2:32

Postimi origjinal është bërë nga Guri i madh
e pse nuk qenka e cakt qe ARSIM BAJRAMI ka lobue per me ndrrue kushtetuten e kosoves kur e nrroj slloba ,pse nuk esht e cakt qe arsim bajrami mikun ma te aferm e ka pas TEFIK LLUGIQIN , pse nuk esht e cakt qe vllau i hashim thaqit ka marr dokumenta fallse me pare nga policia e shkjeve e ju ka dergue permjet hashimit ne zvicer atyre qe i kan kerkue per me ju njoft azyli ne zvicer kur dihet se i ter kabineti i tij qeveritar perbehet nga njerzit qe i dergoj UDBja ne perendim e veqanarisht ne zvicer


www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D28285%26page%3D18+arsim+bajrami+e+ka+qiken+e&cd=1&hl=fr&ct=clnk&gl=fr" target="_blank" rel="nofollow">http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:kBqJCX00ao0J:www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D28285%26page%3D18+arsim+bajrami+e+ka+qiken+e&cd=1&hl=fr&ct=clnk&gl=fr
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Arsim Bajrami ,babgjysh Tefik Llugiqin,udbashin   Ven 9 Avr - 2:35

Kurtesh Sali qeni
Ky qen udbashi hatas ka thene se edhe nese na hekin kushtetuten dhe autonomin kosova dhe shqiptaret nuk po humbin asgje
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Arsim Bajrami ,babgjysh Tefik Llugiqin,udbashin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: