AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Deshira e tradhetarit mi shkaktue plage kombit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Deshira e tradhetarit mi shkaktue plage kombit   Sam 17 Avr - 2:38

Tradhetari
Epshin dhe deshiren e tradhetareve e shuan vuajtja dhe loti i te drejtit.

Erupcioni i vullkanit ne islande nuk tregon ndonje qetsi qe 24 oret e fundit .
Por erupcioni sa smadhohet ,dhe lave nuk ka njehere !,
Shume siperfaqe te tokes jane mbule me lyme.Mos valle behet per ndonje eksperiment nga dora e njeriut.Dhe te nesermen ne gjithesi ne qiellin amerikan duke kalue nje meteor apo asteroid apo diç tjeter thuhet se eksplodoi ne qiell .Vullkani ende nuk e ka krye eksplodimin e duhur !Dhe ky vullkan ka shkrire nje pjese te konsideruar te akullit e me vone nuk i dihet se si do te perfundon kjo katandisje !

http://www.vidiload.com/index.php?page=videos&section=view&vid_id=101122


Deshira e tradhetari shqiptar eshte si nje vullkan pa erupcion !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Deshira e tradhetarit mi shkaktue plage kombit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: