AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 qeverit shqiptare pa dallim nga sllavet e jugut

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: qeverit shqiptare pa dallim nga sllavet e jugut   Jeu 20 Mai - 5:55

pronto

Jo more vella nuk e kan nga inati,por per ti zbatue urdherat e serbit e bugarit dhe grekut!çka u rekomandoin dhe veproin se mbesin pa leke dhe e humbin fotelin e bythes!
Ketu eshte nje sherr i madh,dhe as shqiperia as nje pjese ka ka shqiptar kan me mbete si qyqet ne deg te vetevarur per kemb tapjete !

Nje gje ta dini tere shqiptar kudo qe jeni se KS i OKB es,per çdo pese vjet bene ekspertiza ndere shtete qe ata popuj te ketyre shteteve a duhet te jetoin ne pavaresi,apo ne roberi!Kete e dijne mire juristat e mire e jo rrugeqet e pa shkolluar qe shkolla kan marr sa per te fshire prapanicen .A e dini vellezer shqiptar nje gje tjeter ?Pse popujt roberohen,per çfare qellimi i roberoin dhe tjeret ju shtypin e te roberuarit duhet te punoin per veten dhe per okupatorin kinse ????????

E vella

Skenderbeu ne shqiperi pati nje keshtjell e ne itali 21 keshtjella.Ismail Qemaili e shpalli pavaresin dhe e helmuan ne itali.Isa Boletini vdiq per shqiptari e ende eshtrat e tij rrine neper kese ta najllonta diku neper luginat e Mitrovices!!!!!

E sai perket Adem Jasharit,o vella ndegjo mire;Cili nga ushtaret e uçkes i shkoi ne ndihme sa ishte i rrethuar nga forcat barbare shkije ?A ka emer ndonje ushtar,ska ska ska po ka qe e kan shikue filmin e gjalle nga malet e qyqavices!!!!!!

Keta qeveritar i perdhosen,i vrane keta patriota e lene fajet serbeve e grekeve!Keta skan dallim njeri nga tjetri se foteljet ua kan verbue syt dhe trurin bashk me pasurin e krijuar nga djersa e popullit shqiptar .
NJe ta dini vellezer shqiptar pasi une nuk mujta te jam i dashuri i shqiptareve edhe zoti le tu zbrite ne mesin e shqiptareve se nuk keni me njohur per si PERENDI.Pse e them kete,sepse ne çdo minute kam rrezikue jeten per shqiptarin dhe ne fund jo nnga shkau por nga keta qeveritar te ketij lloit u detyrova te iku dhe populli shqiptar eshte buze germines qe neper bote eshte shperndare si shtazet dhe çka kan faje te gjoret kur qeverit me zi se armiqet tane ma shtypin kombin dhe bejne pazare me tokat e stergjysherve te mi sidomos T'im gjak Bajram Currit!


http://alsat-m.tv/lajme/rajoni/40544.html
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
qeverit shqiptare pa dallim nga sllavet e jugut
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: