AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 fionaa haptas shkruan nga Kragujevci dhe shqipet karin ja ha

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: fionaa haptas shkruan nga Kragujevci dhe shqipet karin ja ha   Lun 7 Juin - 1:01

fionaa(avdi ibrahimi haptas shkruan nga kragujevci dhe shptaret karin ja hajne,qena dhe tane shqiptaret po dalin tradhetar ma kerkujna as nje shqiptarit nuk i besoje qena e pis poull. Stafi i formumit Bashkimi karit kombetar shqiptaro tradhetar Riki 30,Bashkomb,Sofra e perkrahin çka vendos ky qen i poshter!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: fionaa haptas shkruan nga Kragujevci dhe shqipet karin ja ha   Lun 7 Juin - 2:43

http://kosovare.forumotion.com/tema-te-ndryshme-f37/merre-me-mend-t3153-465.htm#221469


fiona

Merr me mend.....Arbri nuk shkuan asgje rrin fshehuraz dhe vezhgon terenin !! apo ndoshta shikon harten ku eshte fionaa hahhahahha kujdes mos trego se jetoj ne serbi hahhahhaha

Xili

merre me mend Fionaa sa e bukur duket ne kete Foto
ishalla je Live keshtu
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
fionaa haptas shkruan nga Kragujevci dhe shqipet karin ja ha
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: