AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 fionaa;o Hagji;nese lajmrona nga serbija ka dmth?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: fionaa;o Hagji;nese lajmrona nga serbija ka dmth?   Lun 7 Juin - 3:34

fionaa

Hahhahhahhahhaha he mo Hagji cfare do thuash me kete se jam ka lajmrohem nga serbija hahhah Nje gje do ta them haptase se me cfare do emri se je kyq e kam dite se je haxhija e thon besoj burrave ik mo se e lumtur jam se jam femere te pakten kam dinjitet te paster si vet loti .....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pergjigje
Per fare qellimi shkove ne kragujevc te serbise qe nje jave je atje me kan je ka qihesh oj kurva e kosoves,o avdi pishpiriku !Ti ne serbi dhe dojke me arrite qe serbija ta njoh pavaresin e kosoves,ti je i lidhur si perpara me serb e zoti te vraft se avni rrustemat kan hyre ne koqe e ti graji baco graji!
Haxhi Kui apo xhemshiti

Xhemshiti

Titulli: Re: Lajmet nga Serbija Yesterday at 11:50 pm
Drini
O vella nese ke pakes gjak shqiptari shiqoi ne harte nga ku lajmrohet se dhe pastaj lejone te shkruaj nje shpiun qe behet patriot!
Shikoje ne flamur te hartes nga lajmrohet ,nga serbija o shqiptar vdiqa bre do luaj prej mendeve me kesi patriota shpiuna

Driniiiii

Titulli: Re: Lajmet nga Serbija Yesterday at 11:58 pm
Xhemshit nuk jam une faktor ne ket forum qe mundem te bej dicka. Une jam vetum antar i thjesht, ama une dhash mendimin tim per ket tem, dhe ky eshte postimi im i fundit ne ket tem, ta injoroim te gjithe ket tem se per lajme nga sebija nuk kemi ne nevoj ne Shqiptaret,

fionaa

Cito:
Drini
O vella nese ke pakes gjak shqiptari shiqoi ne harte nga ku
lajmrohet se dhe pastaj lejone te shkruaj nje shpiun qe behet patriot!
Shikoje
ne flamur te hartes nga lajmrohet ,nga serbija o shqiptar vdiqa bre
do luaj prej mendeve me kesi patriota shpiuna


Hahhahhahhahhaha he mo Hagji cfare do thuash me kete se jam ka lajmrohem nga serbija hahhah Nje gje do ta them haptase se me cfare do emri se je kyq e kam dite se je haxhija e thon besoj burrave ik mo se e lumtur jam se jam femere te pakten kam dinjitet te paster si vet loti .....

E sa per temen te them un ty se ky eshte lajm nga agjensite e lajmeve po deshe demantoe po deshe jo por te lutem lerni patriotizmin anashe .Lajmi eshte lajm dhe duhet pranu si te till. Ju se deklaroheni ''patrijot'' e shikon si hyn delegacijonet nga serbij dhe ju nga atje o burra na thrret vendlindja hahhahha l

fionaa

Cito:
Xhemshit nuk jam une faktor ne ket forum qe mundem te bej dicka.
Une jam vetum antar i thjesht, ama une dhash mendimin tim per ket tem,
dhe ky eshte postimi im i fundit ne ket tem, ta injoroim te gjithe ket
tem se per lajme nga sebija nuk kemi ne nevoj ne Shqiptaret

Eshte e drejt e cdo antarit te jap mendimine vete,deshem ne tjerta apo jo ta pranojm eshte qeshtje tjeter.Nuk duhete shikohen gjerat vetem nga syri kritik por duhete ta mbroshe realen .Una jam femre dhe nuk ju besoja syve kur kam pare linkun per martesat e shqiptarve me serbe bile edhe ketu perebrenda kosoves shum shpejt hyri ne veshe te shurdher lajmi !!!!!! ketu flitet per nje te miture lirisht munde ta quaj till,por mir eshte ajo fjala e populli ''Ku thon se ku ka dreza shum,merr shporten e vogel''?/

edhe nese mbyllet tema per mua eshte egal se thon gjermanet..

fionaa

Edhe nje gje harrova te ju them ty Haxhi dhe ty Drini,

E lexuat mir lajmin?
sa un e di kosova po ben te pa mundren ta nje serbija shtet e ky djali qenka pro!!!
tani simbas jushe nuk duhete te na nje serbia shtetin ton a!?

murturi


pershendetje Fiona ,me qense ketu nuk ka pas as tema e as shum burra qe kan diskutu lirshum dhe kan fol me zemer ka del shpirti,tash kur te del nej tem se qka emndojn serbet per ne keta qohen pesh keta turpat e ton,nuk e di a mendojn keta ndonej her ndryshe perveq me u mundu me ja ba dikut bajat keta shohin vetem drejt dhe me nej sy ,te fyn te shajn pa e dit kush je pa e vlersu nej nejri,pa ja lexu asnje shkrim mendimiet idet vetem fbajtat ,fyjt dhe tregoj turpin e pa shqiptarit qe sod e kesaj dite i ka lan ne meshiren e serbit !

kur ne nuk e dim se c mendon armiku ather na duhet te heshtim sipas jush ?
Ne Shqiptaret nuk na lidh asgje me serbin dhe skemi asnje interes,por ajo qe gjen lidhje esht vetem politika per biznes e politikanav ton ,se hajn prej tyre dhe rrojn ka pamoraliteti i tyre qe e kan pas dhe e gezojn fol tjeter kujt,Deshmorve te liris.
Mu personalisht nuk me intereson qka mendon nje serr per shqiptar se e di hala pa fol se ai politiken e ka rren regjim dhe interes per poshtrim kaq ka aj dhe sdin ma shum,nacionalizmi i tepruar te ben racist dhe nej dit do tju kethehen tytat ndermjet veti dhe do t ekenaqem me ta.

_________________
Nse Evropa ! thot nuk do ta zgjidhte drejt shtjen e kufijve t tokave shqiptare, Ballkani nuk do t ket qetsi kurr, dhe pr kt faji do t bie mbi ju e jo mbi ne, ne do t luftojm prher, deri sa t lirohemi! .
Un jam mir kur asht mir Shqipnia! .
- Isa Boletini
Nje Shtet !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: fionaa;o Hagji;nese lajmrona nga serbija ka dmth?   Lun 7 Juin - 3:37

fionaa me thote edhe ka don me thene nese lajmrona nga serbija,?Hopa e zot nanen ta qifsha qe duron

Hahhahhahhahhaha he mo Hagji cfare do thuash me kete se jam ka lajmrohem nga serbija hahhah Nje gje do ta them haptase se me cfare do emri se je kyq e kam dite se je haxhija e thon besoj burrave ik mo se e lumtur jam se jam femere te pakten kam dinjitet te paster si vet loti .....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
fionaa;o Hagji;nese lajmrona nga serbija ka dmth?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: