AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 shpiunat e forumit bashkimi kombetar qenash

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: shpiunat e forumit bashkimi kombetar qenash   Mar 8 Juin - 16:32

xili njeh;por vetëm me Riki30 , Sofra , Tina jam taku,Riki30 , Sofra , Naki , << Euridika & Tina jan nga Qyteti im >> Adem Berisha , Roni , Vrana Konti , keta njohAdem Berisha , Sofra , Naki , Riki , Tina , Euridika , Kosovarja Premtimi ,Njoh të madhin Anëtarin Sofra pastaj
Riki30 , Tina , Euridika , Kosovarja , Naki , Adem Berisha ,dhe ata qe ishin ne Takim ne Germi
nga msn Njoh Gurbetqaren , Vesa , Rrebelja , Mickonja , Njoh keta Anëtarë i kam taku dhe kam pi Kaffe dhe me disa edhe Birra kemi pi
< Sofra , Riki30 , Euridika , Tina , Kosovarja , Naki , Adem Berisha ,

Sofra , Riki30 , Tina , Euridika , Kosovarja , Naki , Adem Berisha , dhe ate qe ishin ne takimin ne gërmi
vesa;njo gurbetqaren liridonen riki30 melin besen te tjeret shpreso ti takaj do najher


Riki 30,njeh
;Personalisht qe i njoh dhe i kam takuar :Adem Berishen , Sofren ,Betonin , Xilin , Premtimin , Bibikimin , Vrana Kontin , Shpendin , Ago Mujin , Leken e Madh , Guximin ,Rronin , Banig patriotin
Prej anetareve :Lejla , Zemrushe, Kosovarja , Driola , Vista , Euridika , Tina , Mickonja , Profesoresha , Portokallka , Rrebelja , Embelsira .
Ndoshta kam harruar dikend kerkoj falje meqe mosha e ben te veten


gjura;E njof Even dhe Zerineatdheut.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
shpiunat e forumit bashkimi kombetar qenash
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: