AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Riki30,mi shan robet ;!Kush e nxiti?fionaa nga kragujevci!

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Riki30,mi shan robet ;!Kush e nxiti?fionaa nga kragujevci!   Jeu 10 Juin - 14:10

riki30 dit :
*oj egersin
*a je aty
*ti q... robt ti q.... shkrum edhe 1 her email e sheh kush jam une familjen e shkaut ta q.....
*o haxhi kuqka
*a je aty
*fol oj kuder
*eh pedofilin keq qe leh si kuder
*spo tvjen marre prej vjetve more flliqnak i poshter
*ec myte veten ma shpejt sa ste ka shkel naj traktor
*tpuuuuuuuuuuu
           Hagi             a dit (21:46) :
*a ta qifsha ate pidhin e grues a morre vesh o pa te shti gugjen e karit
*ne bythe
*ska me lan
           Hagi             a dit (21:48) :
*ti o lahper ja nise i pari me sharje e ma flliqe gojen e ta qift qeni gjenin e spiunit.ti po kerkon mejdan me mua apooo
*a
*?Ku po done me lan vendtakimin bjerma adresen dhe emrin e mbiemrin dhe e shohim
           Hagi             a dit (21:49) :
*veq ka me ma dhene shoku yt qe te done ma se shumti dhe ai ka me ta shti karin ne goje
*tpuuuuu
*spiun qeni
           Hagi             a dit (21:51) :
*Ty ka me ta qi fioni
           Hagi             a dit (21:52) :
*dhe ka me te barsue mbaje mend mire dhe ke me vare veten me peje te peshkut
           Hagi             a dit (21:53) :
*pis bre qenke ti bashk me shpiunat e pidhin e sames te qift qeni majmuni shkau qe qihesh me shkije ne Kragujevc;.....
           Hagi             a dit (21:54) :
*Mos shaj se sta laj vendin as ne divanhane qen i biri kurves se ti po lypke me ta rras lovaqk ne goje.
*Mos e nguce arushen ku nuk duhet se e bane vorrin per vete.
           Hagi             a dit (21:55) :
*Kopuk zagar qe bashk me sofren jeni me detyra te udbes pisa zoti jav qift ato nana me gjen spiunash
           Hagi             a dit (22:07) :
*Keto se çka jemi share mbaje mend ka mi qite haptas dhe le ti lexoin shqiptaret dhe neper media kam i qite se ti koke vertete patriot i shpiunave dhe vetem shpiunat lypinmejdan dhe shajn e behen patriota si fionaa e Avdi Ibrahimi
           Hagi             a dit (22:08) :
*Bravo te koft meq me shendet gjere ne kysmet!!!!!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riki30,mi shan robet ;!Kush e nxiti?fionaa nga kragujevci!   Jeu 10 Juin - 14:59

           Hagi             a dit (22:16) :
*Oj bushter ti nuk je mashkull,por je peder a don me ta shtie karin
           Hagi             a dit (22:17) :
*Pse more qen me prijashton nga ai formui bk ?A mos ta qiva nanen a mos eshte kushedi me çfare vlere e shpiunave?Po jav qift shejtani ato nana te pisafta e ja dhefsha pidhin qe ju ka pjell si lopa ne mute
*More qen
*more qen o mamuni mutit
           Hagi             a dit (22:18) :
*o mamutaf
           Hagi             a dit (22:19) :
*po te qoj si selam se ti i pari mi ke thene se jam pedo!Pis kan e shajta ne ate forum e qeni ta qift ate moter ata rober
           Hagi             a dit (22:21) :
*,une jo se flliqna me virusin e shpiunit .Une shpiun kurr jo as babe e as babegjysh o qen ta qift derri serbise rroten e tamblit.Une kerkujna sja kam qie nanen e spiunave jav kam qi nanen dajak e lan me behane per jete.Mbaje mend ti je ai qen i biri kurves qe me ke ngacmue qe te kan shtie tjeret pa te pase diq hak ty o qeni kurves
*shko ne pidhin e nanes sate mbytu
* a nese te nxeje kena me lujt bigjoz mbaje mend
           Hagi             a dit (22:22) :
*dhe kem me ta mbushe gojen dhe barkun me alkohol gjere ne mengjezin e zgdhir
*shaj shaj
           Hagi             dit :
*shaj
riki30 dit :
*spo te shaj hiq
*veq ama numrin e telefonit
*edhe kallxom ku po don ti me ardh une
*fol
*hajde
           Hagi             dit :
*a qeni i poshter
*
* riki30 vous invite à démarrer la webcam. Voulez-vous Accepter (Alt.+C) ou Refuser (Alt.+D) ?
*
riki30 dit :
*pranoje kameren
           Hagi             dit :
*ta japi une ty nr e tel
riki30 dit :
*edhe kqyre kush ka me ti asish
*qato qe i ke cek
*pranoje kameren teme
*kqyrem mir nsy
*se tmerr kam me tu bo
           Hagi             dit :
*syt e tu me ti pare
riki30 dit :
*oooooooooooooooooo
*magar
*pranoje kameren edhe kqyr
           Hagi             dit :
*o qen mos ja nis prape
riki30 dit :
*me qka kam me te lon sakat
           Hagi             dit :
*o idiot
riki30 dit :
*veq qile kameren
*edhe kqyr
           Hagi             dit :
*karin ma lipin o qen o servil
*
* riki30 a annulé l'invitation à démarrer la webcam.
*
           Hagi             dit :
* i avdis
riki30 dit :
*robt e tucit ti qifsha
*e kam dit se mut je ski qoke ti
*veq leh si kuder
           Hagi             dit :
*ke mi qie vete robet e tu
riki30 dit :
*se sasht rendi
           Hagi             dit :
*mbaje mend
riki30 dit :
*qe ban najsen
           Hagi             dit :
*shkruj shkruj
*qka te pata borgj qe me debeon nga forumi o i poshter
*jo nje here por dhjetra here pa ja nise une i pari me shajte kerkan
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riki30,mi shan robet ;!Kush e nxiti?fionaa nga kragujevci!   Jeu 10 Juin - 15:00

*shikoje fionaa se si lajmrohet nga kragujevci a e perkrah kete spiun ?
           Hagi             a dit (22:43) :
*http://kosovare.forumotion.com/viewonline.htm
           Hagi             a dit (22:44) :
*+    Wooooow!  
*shikoje fionaa si lajmrohet nga serbija
*a te vjen mire
           Hagi             a dit (22:45) :
*dhe ky çka te rekomandon ti aminin ja bene
*a ke ftyre shqiptari apo shkau more
           Hagi             a dit (22:46) :
*'(h5)(h5)(h5)(h5)(h5)
*+    Wooooow!  
           Hagi             a dit (22:47) :
*http://kosovare.forumotion.com/viewonline.htm
*http://kosovare.forumotion.com/viewonline.htm
*http://kosovare.forumotion.com/viewonline.htm
*http://kosovare.forumotion.com/viewonline.htm
*http://kosovare.forumotion.com/viewonline.htm
*http://kosovare.forumotion.com/viewonline.htm
*http://kosovare.forumotion.com/viewonline.htm
           Hagi             a dit (22:50) :
*http://kosovare.forumotion.com/viewonline.htm
           Hagi             a dit (22:51) :
*http://kosovare.forumotion.com/viewonline.htmhttp://kosovare.forumotion.com/viewonline.htmhttp://kosovare.forumotion.com/viewonline.htm
           Hagi             a dit (22:53) :
*fionaa per çdo nate fillon ne serbi ne vendi kragujevc me shkrue ne forumin e tradhetareve sepse serb jeni ani ani
           Hagi             a dit (22:54) :
*dhe ti ne krih te serbeve behesh krenar bashk me fionin
*po e di veq mos thua vallahi se kam dite
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Riki30,mi shan robet ;!Kush e nxiti?fionaa nga kragujevci!   

Revenir en haut Aller en bas
 
Riki30,mi shan robet ;!Kush e nxiti?fionaa nga kragujevci!
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: