AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Forumi"Bashkimi Kombetar me spiuna

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumi"Bashkimi Kombetar me spiuna   Dim 4 Juil - 2:55

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumi"Bashkimi Kombetar me spiuna   Mer 14 Juil - 1:38

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumi"Bashkimi Kombetar me spiuna   Mer 14 Juil - 15:51

BashKom
Moderator

Titulli: Re: Përshëndetni anëtarët që pëlqeni! Today at 5:07 pm
Pershendes edhe une Xilin shokun e vjeter edhe pse si duket me ka harru .....
si dhe Idealen shoqrin e vjeter dhe te deshiroj disponim t emir
e te tejrt me ren jeni te mrekullueshem.

XILI nuk qenka femer por djal e zoti nanen ja qifte.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Forumi"Bashkimi Kombetar me spiuna   

Revenir en haut Aller en bas
 
Forumi"Bashkimi Kombetar me spiuna
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: