AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Petritit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Petritit   Dim 1 Aoû - 3:44

Po mire nese nuk besoni ne ato shifra qe ti dhash;E pse u manipulue populli?
Gjakovaret thone;Nese nje here na mashtron nuk ta beje hallalle e nese per se dyti me mashtron hallalle kam me ta bere! Qe sa here me mijera here mashtrohet e tradhetohet ky popull dhe nuk merr vesh!Mos eshte ne pyetje forca dhe manipulon me masen si done more Petrit!
Po edhe ta din ti te verteten e tradhetume çka ke me be ,kur ta ndreqin samarin dhe te shpallin si tradhetar! E ti ske perkrahes edhe nese e din masa qe je nacionalist ,patriote,atedhetar masa nga friga shuan dhe nuk e thote te verteten !!

Nga kushi iku ate Gjergj Fishta nga spiunet!Nga kush iku Noli?
Nga kush iku Ismail Qemaili?
Faik Konica?
une E ti,nga kush ikem ?Ti frigohesh ta thuash te verteten se mendon nje dite te kethehesh ne mesin e spiunave dhe tu bene shoqeri,e une jo jo. DHE ne duart e kujna ka mbete atedheu more zotri Petriti ?hajte shko e kundershtoi tradhetaret ?te vrasin dhe kan me te thene tradhetor !Ndoshta jo se ti je kulsheder e madhe !E une e kam provue ne kosove para luftes dhe ne lufte dhe tani por kerkujna nuk po muj me ja ngrere balten dhe po me etiketojn qe kinse kam bashkpûnue me serb more Petrito!

pa bashkpunue me serb as dhe nje sekond !Qe puna e patrioteve te shapalliin spiun pa ken e veten patriote dhe meritat e mia mi vodhen dhe me thone se une jam genjeshtar i ngjarjeve!
Dreqin e marri vesh,e shqiptaret ma te zi se dreqi me mija here e mashtroin dreqin dhe kombin e tyre!

Date: Sat, 31 Jul 2010 09:20:44 -0700
From: pojofree@yahoo.com
Subject: RE: Berisha, Mustafaj, Serbi, Itali...
To: perparimi@hotmail.fr

Une nuk mendoje ne ato shofra qe juve keni dhene, por la pase gabime kur shumica eshte manipuluar dhe si rezultata ka mbajte qendrim te gabuar.

Per shembull ne Shqiperi, shumica mendonte se Berisha ishte demoktrat dhe nacionalist, por ishte e kunderta.

Pershendetje,
Petriti


Dernière édition par Perparimi le Dim 1 Aoû - 7:35, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Petritit   Dim 1 Aoû - 7:26

Kush jeni ti more lesh kalaveshi?Zagar ndofta jeni vete!
Per çfare fjale e ke qe paskna nis lufte kundra teje,nuk jam ka ju koptoi!
Po nese i qesi mesazhet e shkembimeve, qiti edhe ti te mijat, e mos etiketo zagar e i pabese,koto fjalet e tua jan fjale femish apo komunistash!!
Une nuk ja kam frigen shkrimeve te mija sa do qe keni te pranuara mesazhe nga une urdheroni e mi botoni bile me vjen mire me dite se çka u kan shkrue.
NESE jeni tuc e pis vete mos shkruani kerkund dhe as kujt!
klm
nga
Haxhiu
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Petritit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: