AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Te gjithe presidentet amerikane jane te aferm!

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Te gjithe presidentet amerikane jane te aferm!   Lun 2 Aoū - 15:37

Te gjithe presidentet amerikane jane te aferm!

Shkruani emailin tuaj:


Gjatė 24 orėve, ju do tė pranoni vetem njė e-mail me 10 lajmet e fundit

02.08.2010
Tė gjithė pėrveē njėrit prej presidentėve amerikanė janė pasardhės tė mbretit John Lackland, dhe kėtė fakt mjaft interesant e ka zbuluar vajza 12-vjeēare nga SHBA. Historianėt deri tani kanė arritur “tė lidhin” vetėm 22 presidentė.

“Tė gjithė presidentėt amerikanė, pėrveē njėrit, janė pasardhės tė John Lacklandit”, ka deklaruar pėr mediet lokale BridgeAnne d’Avigno (12) nga SHBA.

Te ky pėrfundim ka ardhur duke studiuar mbi gjysmė milionė emra. Ka filluar nga George Washingtoni, duke krijuar pemėn familjare nga ana e burrit dhe gruas tė kėsaj familje.

Babai i 12-vjeēares ėshtė krenar qė vajza e tij ka arritur qė me zbulimin e saj t’i kalojė disa nga historianėt mė tė mirė nė botė.


http://albeu.com/lajme/lajmi.php?subaction=showfull&id=1280761752&archive=&start_from=&ucat=2
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Te gjithe presidentet amerikane jane te aferm!   Lun 2 Aoū - 15:38

Ne SHBA si kryetara behen patriotet e ne trojet shqiptare tradhetaret kaq
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Te gjithe presidentet amerikane jane te aferm!
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: