AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Me11shtator 2010 prifti amerikan do e djegi Kuranin vrajezot

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Me11shtator 2010 prifti amerikan do e djegi Kuranin vrajezot   Sam 28 Aoû - 13:01

https://www.youtube.com/watch?v=rLoMIUuO6j8&NR=1

Neqoftese e lejoin kete prift vampir qe ta djegi Kuranin ,atehere ketu ka gisht qeveria e SHBA qe ta provokoi boten islame dhe te hyne ne nje konflikt me permasa katastrofike drejte nje humneres se papare,per tere njerezin!Dmth lufte e fejerave qe e kethen civilizimin qindra vjet mbrapa!

Haxhi L Kuçi(Krasniqi)
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Me11shtator 2010 prifti amerikan do e djegi Kuranin vrajezot   Sam 28 Aoû - 13:58

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Me11shtator 2010 prifti amerikan do e djegi Kuranin vrajezot
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: