AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kosova nuk figuron kerkund e pavarur nga shtetet qe e kan pr

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kosova nuk figuron kerkund e pavarur nga shtetet qe e kan pr   Jeu 30 Sep - 8:18

Kosova nuk figuron kerkund e pavarur nga shtetet qe e kan pranue pavaresin e saj as ne france as ne gjermani as ne amerike rrena krejteVellezer e motra shqiptar

koment;


Qe tani po sa ja dergova vellaut dhe atedhetarit Selatin do barera nga franca dhe per habi posta me tha se Kosova nuk figuron ende si shtet dhe me vjen keq.

Dhe duke kerkue ajo puntorja me tha se eshte serbi !
Une ia prita serbi montenegro ajo me tha se e kan shlye kete dhe tani figuron vetem pjese e serbise Kosova!!Kuku per kombin shqiptar bashk me shqiptaret e mjere!


Doreheqja e komunistit Fatmir Sejdiut dhe qe pritet edhe doreheqja e haqit dhe lufta e poshter e komandanteve te uçk ska dallim nga lufta e ilirides dhe e lugines se Presheves qe i shinen ne keto treva prape nen sundim apo risundim!

Fajtori per te gjitha keto eshte komandanti i z. se Pashtrikut Avdi Ibrahimi me Fatmir Limen qe ishin kundra meje !
Serbia po hyne me ldk e pdk e ngreren shqiptaret per mot e jete!Ketu eshte puna e doreheqjes se komunistave me dal te palagur kinse me lare mute me shurre!I biri i Rugoves del i deliguari ne zgjedhje tani dhe kalimi i LDK ne nje parti te re "Partia Demokratike e Rugoviqave" e nanen jav qifshin tan shqiptareve qe kurr nuk do mbledhin mend gjere sa do shkoin ne nje humnere qe do zhduken nga kjo toke!Kaq e zoti e befte mire per nacionalistet shqiptar!

Sali Berisha pate thene ne perfundim te luftes se uçk i kam pare qe te gjithe duke bashkpunue me serb!Dhe ata qe thone se Sali Berisha eshte dhender i theshe e themeve pisa enverist e marksistat dine qe njeriun e ndershem ta etiketoin tradhetar!
Sali Berisha nese eshte dhenerr i Rexhep Balidemes pilotit te pare shqiptar,une sa e nohi te ndjerin Rexhep ska shqiptar ma patriot se Rexhep Balidema e nese eshte ndoni tjeter Rexhep Balideme qe nuk e nohi atehere eshte tjeter muhebet!

Mjafte ma enverista se ja keni qie nanen shqiptarise,por Sala o vella nese je dhenderr i keti Rexhepit ,pilotit shqiptar mos bene rahmet ne enverista si ne derrat qe kan hyre ne aren e mbjellur me miser !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kosova nuk figuron kerkund e pavarur nga shtetet qe e kan pr
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: