AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Shkembim mesazhe mes Avdi Ibrahimit dhe Shaban Shales(Haxhiu

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Shkembim mesazhe mes Avdi Ibrahimit dhe Shaban Shales(Haxhiu   Sam 16 Oct - 16:46

Zotri Avdiu

Jam shaban shala nga ana e Klines dhe nje person qe quhet Haxhi Kuēi shkruan diēka per aktivitetin tend ,a e njef kete njeri(Haxhiun) ?A mos ka bashkpunue me regjimin serb eventualisht ?.
Antar i Shoqates Atedhetare per I te BK

Te fala shoqerore zotri Avdi Ibrahimit

I nderuari Shaban Shala ! Mė vjen mirė qė pyesni pėr njerėz tė till siē ėshtė shizofreni Haxhi Kuēi. Po pikėrisht qė ka bashkėpunuar me serbėt nė Therand (SuhareėKė),nuk e kemi pranuar nė radhėt e UĒK-sė.Ndėrsa unė personalisht nuk kam kontaktuar mė tė pėr afro 13 vjet.Me qė jeni nga Komuna e Klinės ndoshta e njihni Sheremet Pantinėn me tė cilin kam bashkėpunuar pėr ē'ėshtje kombėtare shqiptare,ndėrsa vėllain e tij Rexhep Pantinėn e kam punėsuar nė KEK-Distrikti nė Prizren ku mbas luftės jam Pėrfaqėsues financiar nė kėtė Distrikt.Po ju dėrgoj njė shkrim timin ku mė sė miri shifet se kush ėshtė nė tė vėrtet Haxhi Kuēi:" reagim ndaj shpifjeve rrenave tė pa krip tė Haxhi Kuēit...Duke shpresuar se nuk ju kam bezdisur,ju pėrshendes miqėsisht. Avdiu nga Mushtishti - Prizreni.

Avdi Irahimi

Pergjigje

Avdo;si ke mundesi te genjen si dhelper,kur ti ske guzue me shkue me mua ne shtabin e Fatmir Limes bashk me Haziz Morinen?
Po une ty kur te ftojsha me shkue me ju bashkangjite uēk,ti me thojshe sjam budalla,nese don ti shko e mua mos me perzi rruges ka qen kjo tek dardhat e Rames duke shkue bashk tek Hazizi ne Reshtane .
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Shkembim mesazhe mes Avdi Ibrahimit dhe Shaban Shales(Haxhiu
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: