AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fajtoret per qeverin e kosoves

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fajtoret per qeverin e kosoves   Mar 2 Nov - 9:35

Hashim Thaqi nuk ka faje per qeverin e kosoves,sepse mut e ka marr mute me shkulez do e lene.por qe ja kan lene kembet e arushes jan .

Avdi Ibrahimi , Fatmir Lima,jakup Krasniqi si dhe Arsim Bajrami ish kumaret e shkaut !eef0,pO po edhe Bajram Rexhepi stervestoqka

Fatmir Lima po martohet me Leonoren ka qen e fejuara ne Podujeve dhe me vellaun tjeter dhe e ka debue Leonore Jakupin!
[img][/img]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fajtoret per qeverin e kosoves
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: