AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sadri Arif Kryeziu vritet me 08.07(korrik)1998

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sadri Arif Kryeziu vritet me 08.07(korrik)1998   Mer 19 Juil - 2:17

Ne kioskun e tije vritet,pasi Naim H.Berisha shkrepe me automatike ne Mishkin,i cili ky plagoset dhe nga inati vret kete ,apo?Dhe mbas disa diteve vritet edhe djali i migjes se Sadrise!Po kete dite e ndali kerrin Naimi prane shtepise time dhe me tha;Baci Haxhi e vrava Mishkin keni kujdes,se sebet munden me ju hakmarr,dhe eshte largue me shpejtesi.Dhe kete dite erdhen familjet e disa ushtareve qe ti largoje nga shtepit e tyre,sepse ishin ne shenjestermbasi i kam largue neper fshata,ne mbremje i kam largue edhe femit e mi,e kam shkue ne Marali,tek sternipat e babes te Hazir Dalip Olluri,ku ma ka leshue oden skaje rruges.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sadri Arif Kryeziu vritet me 08.07(korrik)1998
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: