AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sparkes tha se EULEX-i nuk do t'i sigurojė kutitė e votimeve

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sparkes tha se EULEX-i nuk do t'i sigurojė kutitė e votimeve   Jeu 18 Nov - 15:50

Sparkes: S'kam treguar me gisht ndonjė parti tė veēantė - Politika ... - [ Traduire cette page ]
Ka qenė e menjėhershme pėrgjigja e ministrit nė dorėheqje tė Transportit dhe ... Sparkes: Limaj e Syla s'duhej tė ishin nė listė ... nėse figurimi i emrit tė Limajt dhe Sylės nė listė, do ta dėmtojė PDK-nė nė zgjedhje. ... Sparkes tha se EULEX-i nuk do t'i sigurojė kutitė e votimeve nė ditėn e zgjedhjeve, ...
www.gazetaexpress.com/index.php?cid=1,13,41634 - En cache
Business Channel 1 » Sparks: Limaj dhe Syla nuk do duhej tė ishin ... - [ Traduire cette page ]
12 Nėn 2010 ... Sparks: Limaj dhe Syla nuk do duhej tė ishin nė listėn e PDK-sė ... Ka qenė e menjėhershme pėrgjigja e ministrit nė dorėheqje tė Transportit ... Sidoqoftė, personalisht mendoj se do tė ishte e ndershme dhe mė mirė pėr ...
bch1.tv/?p=890 - En cache
PDK nuk ka bėrė mirė me pėrfshirjen e Limajt e Sylės - Faqja 2 ... - [ Traduire cette page ]
20 messages - 12 auteurs - Dernier message : Il y a 3 jours
Faqja 2-PDK nuk ka bėrė mirė me pėrfshirjen e Limajt e Sylės Tema e shtypit tė ditės. ... 'Sparkes: Limaj dhe Syla nuk do duhej tė ishin nė listėn e ..... Deshira ka qene qe ne liste te mos jet as Hashim Thaqi besa as ...
www.forumishqiptar.com/showthread.php?t...2 - Albanie - En cache
SEBAHATE SHALA: NJEREZ T'AFERT ME PDK ME - Rrokum TV - [ Traduire cette page ]
14 Nėn 2010 ... Nė fakt, mesazhet kanė ardhe menjihere mbas botimit tė artikullit me titull: 'Sparkes: Limaj dhe Syla nuk do duhej me qene nė listėn e PDK”, ...
www.rrokum.tv/?page=1,4,1563 - En cache
Sparks: Limaj e Syla nuk duhej tė ishin - TV ALB - [ Traduire cette page ]
Sparks: Limaj e Syla nuk duhej tė ishin nė listė Postuar: 12/11/2010 ... Andy Sparks tha sot se do tė ishte mirė pėr imazhin e Kosovės qė nė listėn e PDK-sė pėr ... Sidoqoftė, personalisht mendoj se do tė ishte e ndershme dhe mė mirė pėr imazhin e ... Ka qenė e menjėhershme pėrgjigja e ministrit nė dorėheqje tė ...
www.tv-alb.com/?p=lajm&pid=3&id=1014
AGPK dėnon rastin e kėrcėnimit tė gazetares Shala « Lajme - Telegrafi - [ Traduire cette page ]
13 Nėn 2010... Limaj dhe Syla nuk do duhej tė ishin nė listėn e PDK-sė'”, ... bėrė ditėn e lartpėrmendur zėvedėsshefit tė EULEX-it, Andy Sparkes, nė ... duke qenė se ai nuk pajtohet me Mustafėn dhe lidershipin e tashėm tė partisė. ...
www.telegrafi.com/?id=2&a=11269 - En cache
AGPK dėnon rastin e kėrcėnimit dhe fyerjes sė gazetares Sebahate Shala - [ Traduire cette page ]
12 Nėn 2010 ... Dua tė zgjidhė konfliktin historik mes serbėve e shqiptarėve, ... titull: 'Sparkes: Limaj dhe Syla nuk do duhej tė ishin nė listėn e PDK-sė”, thuhet nė njoftimin e Shalės. ... e lartpėrmendur zėvedėsshefit tė EULEX-it, Andy Sparkes, nė lidhje ... Platini: Kosova nuk mund tė hyjė nė UEFA pa qenė a. ...
infosot.com/.../index.php?...id...e...dhe... - En cache
AGPK dėnon rastin e kėrcėnimit tė gazetares Sebahate Shala ... - [ Traduire cette page ]
12 Nėn 2010... Limaj dhe Syla nuk do duhej tė ishin nė listėn e PDK-sė”, thuhet nė njoftimin e Shalės. ... ditėn e lartpėrmendur zėvedėsshefit tė EULEX-it, Andy Sparkes, nė ... Per njerezit te tjere ne udheheqesine e PDK po me duket e tepert me ... e konsideroj qe ka qen anti fushta pytjet ne ate moment dhe ne ...
www.kohaditore.com/index.php?cid=1,7,40311 - En cache
EULEX-i s'e pėlqen garėn e kandidatėve nėn hetime - Radio Evropa e ... - [ Traduire cette page ]
Zėvendėsshefi i EULEX-it, Endrju Sparks, tha se do tė ishte nė tė mirė ... “Personalisht, mendoj se do tė ishte mė e ndershme dhe nė tė mirė tė ... Nė listėn e PDK-sė pėr deputetė janė apostrofuar sidomos emrat e Azem ... Ndėrkohė, edhe nėnkryetari i PDK-sė, Hajredin Kuēi tha se Limaj dhe Syla kanė ...
www.evropaelire.org/content/article/2218582.html - En cache
Fatmir Limaj: Fjalėn e fundit e ka ligji - [ Traduire cette page ]
(E plotėsuar) Ka qenė e menjėhershme pėrgjigja e ministrit nė dorėheqje tė Transportit dhe ... Sparkes: Limaj e Syla s'duhej tė ishin nė listė ... qė nė listėn e PDK-sė pėr Kuvendin tė Kosovės gjenden emrat e Limajt dhe Sylės, ... Sidoqoftė, personalisht mendoj se do tė ishte e ndershme dhe mė mirė pėr imazhin e ...
www.kospress.com/.../16645-fatmir-limaj-fjalen-e-fundit-e-ka-ligji - En cache
Tout
Plus
Dijon
Changer le lieu
Options de recherche
Le Web
Pages en franēais
Pays : France
Plus d'outils
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Suivant
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sparkes tha se EULEX-i nuk do t'i sigurojė kutitė e votimeve   Jeu 18 Nov - 16:03

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sparkes tha se EULEX-i nuk do t'i sigurojė kutitė e votimeve
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: