AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ngjarjet qe do e gjenin Kosoven ne nje situate delikate !

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ngjarjet qe do e gjenin Kosoven ne nje situate delikate !   Mar 23 Nov - 14:24


Temat Search in Pėrgjigjet Autori Shikime Mesazhi i fundit
Bisedimet beograd prishtine bejne qe te ndahet kosova
sport 0 Perparimi 2 Today at 22:17
Perparimi
Kosova nje mini jugosllavi sipas deshires se KOF ANANIT
sport 0 Perparimi 2 Today at 22:15
Perparimi
Kosova sot
sport 2 Perparimi 38 Tue 5 Oct 2010 - 22:21
Perparimi
Kosova nuk figuron kerkund e pavarur nga shtetet qe e kan pr
sport 0 Perparimi 17 Thu 30 Sep 2010 - 15:18
Perparimi
Kosova para ndarjes
sport 3 Perparimi 36 Mon 20 Sep 2010 - 23:47
Perparimi
Nahit Hasani nese ndahet Kosova ka lufte ne Ballkane
sport 2 Perparimi 43 Sun 2 May 2010 - 11:07
Perparimi
Kosova ne vitin 1877
sport 0 Perparimi 22 Sat 17 Apr 2010 - 16:16
Perparimi
Kosova ne harta boterore konsiderohet serbi
sport 0 Perparimi 22 Wed 10 Mar 2010 - 19:54
Perparimi
Pse nuk duhet tė privatizohet “Kosova B”!
shoqeria 0 Gega 54 Sun 24 Jan 2010 - 13:39
Gega
permbytjet e shqiptareve ne ikje nga kosova
sport 1 Perparimi 31 Sun 25 Oct 2009 - 21:12
Perparimi
Shqiptaret ikin nga kosova si gjate luftes si ne pavaresin e
sport 1 Perparimi 17 Sat 24 Oct 2009 - 12:31
Perparimi
kosova me pare serbisht e pas shkip
sport 2 Perparimi 32 Mon 21 Sep 2009 - 23:33
Perparimi
Me 25 shtator serbet ne OKB do te kerkoin qe kosova ti mbesi
sport 1 Perparimi 18 Sun 20 Sep 2009 - 17:15
Perparimi
Kosova si Palestina,Skenderbeu mit apo jo
sport 1 Perparimi 54 Tue 15 Sep 2009 - 9:20
Perparimi
Tim Judah ;Kosova nuk mundet ta pengoi eu,me serbin
sport 0 Perparimi 25 Wed 9 Sep 2009 - 8:24
Perparimi
A do tė dėshtojė Kosova e Re?
shoqeria 0 Gega 55 Mon 20 Jul 2009 - 15:58
Gega
Kosova nuk i di kufijtė e vet
sport 0 Perparimi 26 Sun 19 Jul 2009 - 13:19
Perparimi
Solana: Kosova tė plotėsojė kushtet pėr liberalizimin e viza
sport 0 Perparimi 28 Fri 17 Jul 2009 - 14:05
Perparimi
Kosova ka qen nen serbi dhe eshte ne menyre indirekte dhe ?
sport 0 Perparimi 41 Sun 7 Jun 2009 - 0:28
Perparimi
ZEUSI ,djemt dhe TROJA
sport 6 Perparimi 317 Fri 19 Dec 2008 - 0:12
Perparimi
Troya via Kosova
sport 4 Perparimi 219 Thu 18 Dec 2008 - 16:20
Perparimi
ka po shkon kosova
privat 2 Perparimi 6 Fri 5 Dec 2008 - 16:25
Perparimi
A ka kosova pavaresi pa vetvendosje
sport 2 Perparimi 51 Sun 23 Nov 2008 - 13:43
Perparimi
Kosova vetem figuron e pavarure,a serbija vendos si perpara
sport 1 Perparimi 70 Thu 18 Sep 2008 - 6:36
Perparimi
Radio Kosova e Lire parolle e shkive dhe servilave shqiptar
politika 0 Perparimi 93 Tue 26 Aug 2008 - 19:03
Perparimi
KOSOVA ĖSHTĖ E KĖRCNUAR JO VETĖM NGA SERBIA POR EDHE nga sh
sport 3 Perparimi 77 Tue 27 Nov 2007 - 12:07
Perparimi
Kosova ne lufte
sport 1 Perparimi 63 Wed 21 Nov 2007 - 10:13
Perparimi
KOSOVA NE RREZIKE THOTE KRYETARI SEJDIU
sport 1 Perparimi 68 Thu 26 Jul 2007 - 22:14
Perparimi
Kosova ndahet sipas burimeve te KS te OKB-es e europers
sport 1 Perparimi 63 Thu 26 Jul 2007 - 12:11
Perparimi
uēk kercnone nese nuk pavaresohet kosova me rrena,aaa
sport 0 Perparimi 42 Mon 9 Jul 2007 - 22:25
Perparimi
Radio Kosova e LIRE dhe shtabet+Muharrem Mahmutaj
sport 8 Perparimi 167 Sun 29 Apr 2007 - 10:13
Perparimi
Kosova war - www.myspace.com/debamusic+Masakre
sport 7 Perparimi 114 Sun 29 Apr 2007 - 9:20
Perparimi
zeri i kopenhagut+Kosova hiqet nga rendi dites ne KS te eu.
sport 1 Perparimi 110 Sat 14 Apr 2007 - 23:36
Perparimi
Info kosova comit
sport 0 Perparimi 115 Mon 12 Mar 2007 - 0:32
Perparimi
Nese kosova pavaresohet serbet e kosoves do te vendosen ne s
sport 2 Perparimi 88 Sat 17 Feb 2007 - 10:15
Perparimi
Tregime te verteta
kulture 9 Perparimi 2278 Wed 23 Aug 2006 - 7:06
Perparimi
shqiptaret me 1945 e nenshkuan qe kosova te mbesi nere serb
kulture 1 Perparimi 507 Wed 5 Jul 2006 - 22:05
Perparimi
Kosova o pavaresi o lufte
politika 0 Perparimi 113 Mon 19 Jun 2006 - 15:45
Perparimi
Grupet negociatoresh nga KOSOVA
politika 0 Perparimi 119 Thu 25 May 2006 - 13:52
Perparimi
GJUHA SHQIPE,dhe gjuhet ne ballkan jane pjelle e satanizmit
[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ngjarjet qe do e gjenin Kosoven ne nje situate delikate !
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: