AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Lufta e trete ne fillim te vitit 2011

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Lufta e trete ne fillim te vitit 2011   Mer 1 Déc - 13:14

Sipas profetesise se perofetit Pal


Lufta e trete do niset me iciativen e amerikes dhe do i nxite aq shume popullin musliman te arabise sa qe nga shtetet arabe do organizohet nje ushtri e madhe ne emer te ALLAHUT dhe Profetit Muhamet .Ku do ta krijoin nje ushtri muslimane ne nje numer maramendes ne dyqind milion dhe do vershoin drejte europes se poshter.Ku ketyre do u bashkohet rusia , bashk me rusin edhe feja ortodokset .Pastaj do inkuadrohen edhe kinezet ,ndersa amerikanet do vershoin drejte arabise bashk me shqiptar dhe izraelit,.r Ata njerez qe i ka ne regjister Allahu qe kan bere mekate ska per ti fale do ndeshkohen ne forma me mizore qe do prehen nga ushtria .Lufta do kete masakra dhe shkatrrim tejet katastrofike.Ne kete kohe qe do zgjate gjasht ùuai apo edhe me pakes pese muai,afer tokes do te kaloi nje yll me emrin LOPATE dhe ne toke do te vershoi uji ,ku deterat do te trazohen .
Ata njerez qe ne kete kohe kur qielli do trazohet dhe terri e kaplon diellin njerezit qe gjinden neper shtepi apo qatija ,mos te gaboin te mashtrohen ne gjera ti marrin por shpejte ti drejtohen bjeshkes ,dhe meshifunu ne ndonje shpelle.Dhe ata qe jane duke punue arat apo qe gjinden neper çfaredo pune le ta nderpresin pa hezetim dhe ti drejtohen njesoi bjeshkes sa ma larte dhe te meshifen neper zgafella sikurse enveri neper bunkera!


Ata qe ikan shkel urpatriotet,qe kan shkel mbi gjakun e deshmoreve ,ata qe ua vodhen meritat te ndershmeve dhe iu kercnuan me likuidime dhe perbuzje skan ku te shkoin sepse jan qe te gjithe ne regjistrat e Allahut dhe KS te OKB es .
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Lufta e trete ne fillim te vitit 2011
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: