AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fatmir Sejdiu lė Kosovėn, shkon nė Amerikė

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fatmir Sejdiu lė Kosovėn, shkon nė Amerikė   Jeu 16 Déc - 14:17

Fatmir Sejdiu iku nga atdheu duke e vjedhe popullin dhe shkon ne amerike

http://www.gazetaexpress.com/repository/images/large/Sejdiu%20Amerike_70759_thumb_large.jpg


Fatmir Sejdiu lė Kosovėn, shkon nė Amerikė
Nga Express mė 23 nėntor 2010 nė ora 16:06
Ish-presidenti i Kosovės dhe ish-lideri i Lidhjes Demokratike (LDK), Fatmir Sejdiu kėto ditė ka lėnė Kosovėn dhe ka udhėtuar pėr nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.

Burime tė afėrta me familjen e Sejdiut, thonė se ai ka shkuar pėr pushime nė SHBA, pas gjithė shqetėsimeve qė pėrjetoi nė kohėt e fundit nė skenėn politike kosovare.

Ndėrkohė, burime tė tjera theksojnė se Sejdiu ka shkuar pėr tė qėndruar mė gjatė nė Amerikė, e mbase pėr jetuar atje pėrgjithmonė. Ai kėtė mundėsi e ka, pasi qė ka edhe shtetėsi amerikane me tėrė familjen e ngushtė dhe mė tė gjerė.
Sejdiu nė Amerikė ka shumė vite qė ka edhe dy vėllezėrit dhe motrėn e tij, bashkė me familjet e tyre, tė cilėt ka kohė qė gėzojnė statusin e shtetasve amerikanė.

Me Fatmirin nė SHBA ka udhėtuar edhe bashkėshortja e tij. (KD)

Policia e EULEX-it arreston dy persona pėr krime tė luftės
Nga Nexhmije Ahmeti mė 14 dhjetor 2010 nė ora 16:31
Ejup Kabashi dhe Haxhi Mazrekaj, qė tė dy ish-pjesėtarė tė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės janė arrestuar tė martėn nė mėngjes nga policia e EULEX-it dhe policia e Kosovės.

Burime tė gazetės nga Rahoveci bėjnė tė ditur se Kabashi dhe Mazrekaj janė arrestuar nė shtėpitė e tyre nė fshatin Opterushė tė Rahovecit.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Fatmir Sejdiu lė Kosovėn, shkon nė Amerikė   Jeu 16 Déc - 14:19

Tan udheheqesat shqiptar po pasurohen dhe po ja therrin perjashta!
Haram popull qe duron shtupjen nga vetevetja!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fatmir Sejdiu lė Kosovėn, shkon nė Amerikė
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: