AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kosova, pjesė e Serbisė pėr qeverinė shqiptare!!! 04/01/2011

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kosova, pjesė e Serbisė pėr qeverinė shqiptare!!! 04/01/2011   Dim 23 Jan - 16:35

Kosova, pjesė e Serbisė pėr qeverinė shqiptare!!!
Kosova, pjesė e Serbisė pėr qeverinė shqiptare!!!
04/01/2011 09:39:00
Madhesia e germave:


Tirana skuqet sėrish nė raport me Prishtinėn. Kėtė herė nuk ėshtė Albana Vokshi qė ua pėrmend shqiptarėve serbėt, por Ministria e Shėndetėsisė qė i fut ata nė njė vend me serbėt.

Portali Indeksonline ka gjetur nė faqen zyrtare tė Ministrisė sė Shėndetėsisė nė kuadėr tė qeverisė sė Shqipėrisė, hartėn e cila e bėn Kosovėn pjesė tė Serbisė.

Tek rubrika Projekte, ku flitet pėr Projektin e Paktit tė Stabilitetit ėshtė e shfaqur harta qė nuk e ndanė dot Kosovėn nga Serbia. Madje, ajo ėshtė e shfaqur dy herė brenda artikullit.

MSH udhėhiqet nga Petrit Vasili, qė ėshtė njė prej figurave qendrore tė Lėvizjes Socialiste pėr Integrim tė Ilir Metės. /indeksonline/04/01/2011 09:39:00
Madhesia e germave:


Tirana skuqet sėrish nė raport me Prishtinėn. Kėtė herė nuk ėshtė Albana Vokshi qė ua pėrmend shqiptarėve serbėt, por Ministria e Shėndetėsisė qė i fut ata nė njė vend me serbėt.

Portali Indeksonline ka gjetur nė faqen zyrtare tė Ministrisė sė Shėndetėsisė nė kuadėr tė qeverisė sė Shqipėrisė, hartėn e cila e bėn Kosovėn pjesė tė Serbisė.

Tek rubrika Projekte, ku flitet pėr Projektin e Paktit tė Stabilitetit ėshtė e shfaqur harta qė nuk e ndanė dot Kosovėn nga Serbia. Madje, ajo ėshtė e shfaqur dy herė brenda artikullit.

MSH udhėhiqet nga Petrit Vasili, qė ėshtė njė prej figurave qendrore tė Lėvizjes Socialiste pėr Integrim tė Ilir Metės. /indeksonline/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosova, pjesė e Serbisė pėr qeverinė shqiptare!!! 04/01/2011   Dim 23 Jan - 16:37

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosova, pjesė e Serbisė pėr qeverinė shqiptare!!! 04/01/2011   Dim 23 Jan - 17:01

Meta dhe klika e tij jane pasurue siq jan pasurue ēlirimtaret e kosoves dhe po ja therrin here ne amerike e gjetiu

Meta dhe klika e tij me qeverin e shqiperise genjejn shqiptaret kinse e njohin kosoven si shtet e ne anen e mbrapme e shtinin kosoven si pjese te serbise
Arber Xhaferi mire e paska dite i gjori qe shqiptaret e ilirides kan mbete as me hasen as me hysen
Se ēfare populli kokemi zot bane mire
Por vetem nje me habite rasti ,pse shqiptaret nuk i doin ata qe kontribuan per shqiptar,pos i perkrahin tradhetaret apo vete keta vetevotohen kopukat

Por nuk eshte per tu quditur,une kontribova aq shume sa qe edhe tek masakra e Raqakut i nxita qe ta ftoin zotri Wallkerin qe ta nxiti NATON ta bombardoi serbin dhe kerkush as mua as Wollkerit nuk po na rrasi te miren
Kerceva drinin te p kalin

Tan shpiunat u banen ēlirimtara zot bane mire se ne kete boten e shqiptareve vetem tradhetaret parajsen e jetoin e patriotet shpallen tradhetar e hajde e besoi shqiptareve

Per te gjitha keto kam deshmi,por deshmit per shqiptaret jan tradheti edhe kur ua shpeton jeten te gjitheve
Kam kontribue edhe me shume gjera te tjera dhe per veprat e mia mi vodhen dhe i pervetsuan per vete pisat dhe sot gjinden ne qeveri e diaspore
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosova, pjesė e Serbisė pėr qeverinė shqiptare!!! 04/01/2011   Dim 23 Jan - 17:03

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kosova, pjesė e Serbisė pėr qeverinė shqiptare!!! 04/01/2011   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kosova, pjesė e Serbisė pėr qeverinė shqiptare!!! 04/01/2011
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: