AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Maria Pacolli, lindur nė St. Petersburg tė Rusisė

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Maria Pacolli, lindur nė St. Petersburg tė Rusisė   Mar 15 Fév - 16:51Maria dhe Behxhet Pacolli

Maria Pacolli, lindur nė St. Petersburg tė Rusisė, e cila tani ėshtė 33-vjeēare.
Madje aty ėshtė e botuar edhe njė foto e saj bashkė me Pacollin (fotoja lartė).

Maria i ka dhėnė presidentit nė pritje 3 fėmijė,
vajzėn e madhe Hana, djalin Isa, dhe sė fundi edhe djalin e dytė Diar.


Nė librin biografik “Nga sfida nė sfidė jeta, Behgjet Pacolli”,
ai shkruan se ka katėr fėmijė, tri vajza e njė djalė,
duke pėrfshi kėtu edhe dy vajzat nga martesa e parė, ndėrsa fėmija i pestė i ka lindur nė janar
tė vitit 2011. Por, nga ajo qė dihet ėshtė se Pacolli pėr disa vite ka qenė i martuar
edhe me shqiptaro-italianen Ana Oksa.
Po ashtu nė libėr shkruan se ka njė familje tė lumtur me gruan e tij tė quajtur Masha.

Ndryshe, nėse Behgjet Pacolli merr miratimin e Kuvendit tė Kosovės pėr president tė vendit,
zonja e parė e Kosovės pas Fanė Rugovės, Nezahete Sejdiut dhe bashkėshortės sė u. d.
tė presidentit tė tanishėm Jakup Krasniqi, Sevdije Krasniqi,
do tė jetė 33 vjeēarja Maria Pacolli, siē thotė nė intervistė,
apo Masha siē shkruan nė libėr. (albeu/agjensitė)
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Maria Pacolli, lindur nė St. Petersburg tė Rusisė
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: