AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Vlora Qitaku ne KS te OKB

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Vlora Qitaku ne KS te OKB   Mer 16 Fév - 15:09

Para pake oresh ne KS te OKB e mori fjalen perfaqesuesi i serbise Jeremiq i cili deklaroi se serbija nuk heq dore nga teritori saj mbi kosoven dhe kerkoi qe te del ne pah sa ùe pare trafikimi i organeve serbe nga ana e uçk.Ndersa mbas ketij e morri fjalen Vlora Qitaku e cila me frizuren e saj terheqese tha,Se qeveria e kosoves eshte ne pergaditje qe si zevendes i kryeministrit te jete serb !

Kesaj(qeverise) nuk i interesone zgjidhja e shqiptareve,e sidomos e atyre viseve shqiptare qe gjinden nen roberi,siq jan ;Lugina e Presheves,ilirida,mali zi,qameria,sangjaku etjera.Serbeve u intereson troja e huaj e neve vetem rospillaku frizura e prostittucioni neper bote qe e kemi vendin e pare !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Vlora Qitaku ne KS te OKB
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: