AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Llapi me njofka dyzetftyreshi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Llapi me njofka dyzetftyreshi   Mar 8 Mar - 0:27

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Llapi me njofka dyzetftyreshi   Mar 8 Mar - 0:28

27-02-2011, 22:35
ARIANI_TB
SHQIPTARAnėtarėsuar: 30-12-2005
Postime: 2,811


YouTube - kenget e shekullit gezim nika bilbili tropojes kolazh www.tiranalive.com
__________________
Lėvizja VETĖVENDOSJE! - Politika pa Historinė ėshtė lojė

27-02-2011, 22:46
ARIANI_TB
SHQIPTARAnėtarėsuar: 30-12-2005
Postime: 2,811


YouTube - LĆ«vizja VETƋVENDOSJE! - GjakovĆ« (atmosfera)
__________________
Lėvizja VETĖVENDOSJE! - Politika pa Historinė ėshtė lojė

28-02-2011, 11:39
Loti-99
PerjashtuarAnėtarėsuar: 21-11-2009
Postime: 298

shife more ket argatin e tanjugut e te dik-martit se si i flliq te gjitha temat me keta rrugaqet e vetfundosjes
thua se nuk din njeriu te shkoi tek faqja : YouTube e ti kerkon rrugaqet e vetfundosjes te albin-daqiqit

01-03-2011, 03:35
arberi_fr
Perjashtuar

Anėtarėsuar: 29-10-2009
Postime: 417

Pavaresin e kosoves;Pavaresin e festoin ata klyshet e shkaut,sepse ska pavaresi pa ushtri kerkund ne bote.
Ata qe hoqen neper regjime edhe ne luften kinse ēlirimtare u distancuan !E kush paska qen udheheqesja uēk servilet e shkaut.Ata qe luftuan pernime i likviduat.I etiketuat spiuna e dore e zgjatur e shkaut pa qen e veten shpiuna e quat si ēlirimtar.Vetem tzk shqiptaret shitet tradhetari per ēlirimtar !

06-03-2011, 03:31
arberi_fr
Perjashtuar

Anėtarėsuar: 29-10-2009
Postime: 417

Citim:
Postuar mė parė nga Loti-99
shife more ket argatin e tanjugut e te dik-martit se si i flliq te gjitha temat me keta rrugaqet e vetfundosjes
thua se nuk din njeriu te shkoi tek faqja : YouTube e ti kerkon rrugaqet e vetfundosjes te albin-daqiqit
Per ty i shkavell te gjithe qe ua thon te verteten e poshtersirave te tua e bosave tu jan argatet e Martit apo Ahtisarit.

Po shifet tradhetia e juaja e beret president argatin e Milloshit Pacollin.Gjarperi i tregoi kembet e veta.

06-03-2011, 17:23
arberi_fr
Perjashtuar

Anėtarėsuar: 29-10-2009
Postime: 417

Llapi
PerjashtuarAnėtarėsuar: 08-08-2002
Postime: 15,628


haaaaaaaaaa
valla ta kum pas qi nja dy triher motren ne mes te dhipucit haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ma pat thye rakun haaaaaaaaaaaa
ani kur ma marrke ne goj

06-03-2011, 17:25
arberi_fr
Perjashtuar

Anėtarėsuar: 29-10-2009
Postime: 417

Llapi
PerjashtuarAnėtarėsuar: 08-08-2002
Postime: 15,628


o priti burr tash shoket e te tregoin se kush jam
Po burr masi nuk po nalesh e po dezinformon e po rren e po i urren kaq shum Ēlirimtaret
e na detyrove qe te marrim masa ndaj teje
sepse qdo cep i kesaj toke do te jet i vogel per ty

Komandat TANUSHA i Shkupit me shoket nga Meci i Frances do te vin deri tek ti .

priti si burrat e te tregoin se kush jam une se kogja trimni na ke shit bre heeeee
ok trim se kemi meu ndegjue e besa besoi se kemi edhe meu pa ne kater sy e do te bindesh se kush jam une Llapi

.................................................. ...........

Loti-99
17.02.2008Anėtarėsuar: 21-11-2009
Postime: 299

tu ka ngushtue rrethi sipas informatave te fundit
tu ka ngushtue rrethi sipas informatave te fundit

axhen tim me dy duart tua ma ke gjue ne kazanin e skuqur te zveqanit sot eshte hi dikun i shkepur nga duart tue ne serbi
mendon ti se ne kemi nejt duarkryq
apo do te rrim
__________________
Te Dua Kosovė

.................................................

Fara11
i/e regjistruar

Anėtarėsuar: 18-09-2010
Postime: 26

tugji shqipe
mire mengjesi
me duhet nji takim urgjent me ty se edhe une jetoi perkohesisht ne franc
po deshe ma trego adresen
ose do ta gjej vet disi

naten e mire
__________________
Shqipėrin e dua se jam Shqipėtar Kosovėn e dua se jam Kosovar

.............................................

Llapi
PerjashtuarAnėtarėsuar: 08-08-2002
Postime: 15,628


haaaaaaaaaa
valla ta kum pas qi nja dy triher motren ne mes te dhipucit haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ma pat thye rakun haaaaaaaaaaaa
ani kur ma marrke ne goj

06-03-2011, 17:29
arberi_fr
Perjashtuar

Anėtarėsuar: 29-10-2009
Postime: 417

Avdi e duash kosoven dhe shqiperin me perfitue dollar e sa per popull shqiptar je i gaqem me masakrue ma zi se shkau.
Vete me ke thene kur erdhe me te que ne Krushe se magjupi ka vlere sa tan shqiptaret ,e shqiptaret lypin q i nanen i madhe e i vogel .Per kete me muaj nuk te kam fole,Dhe e ke que Aziz Morinen qe te pajtohemi dhe me ka marr ne kebap te berisheve tek qendra zejtare dhe aty ishte edhe veliu,e ai qe dervish shaqa ja kendonte kengen per flamur Geges!Dhe me tu pershendetur Azozi mjere me provokoi me keto fjale;A guxon me ja leshue serbise ne mes BG nje bombe atomike me ta dhene ?Afer pis ne tavolinen tjeter ishin policet serb,provokatora pisa,dhe a ja bera bjerma o m u t se pa ja qite nuk e la,dhe a deshta te iku nga ju o dilingji .?ani ani krenohu per tradhetin dhe shitesh hero i gjalle.
Kaq
Ndryshuar pėr herė tė fundit nga arberi_fr : 06-03-2011 mė 17:56.

Sponsorizuesit e Forumit
Forumi Shqiptar
Reklama

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Llapi me njofka dyzetftyreshi   Mar 8 Mar - 0:56

06-03-2011, 18:03 #92
arberi_fr
Perjashtuar

Anėtarėsuar: 29-10-2009
Postime: 417

Dick Marty


le ta nxene komandirin e policese se therandes serbin Millan Shipken drugarin e juaj dhe ka me tregue krejte se kush ka qen ne lidhje nga uēk me shkije dhe kan e kan masakrue,dhe me kan i keni ndare plaqkitjet e luftes ?!!!!!!!!!

Nxanja e ketij kasapi del ne drite lufta ne kosove a u nis lufta per bashkimin e trojeve shqiptare apo per perfitime e karrika siq e niset luften e maqedoni,ne luginen e presheves dhe ja rraset roberin e re shqiptareve te ketyre aneve .

06-03-2011, 18:07 #93
arberi_fr
Perjashtuar

Anėtarėsuar: 29-10-2009
Postime: 417

Nese e them te verteten per ju jam tradhtar,nje dite keni me dhene llogari .

07-03-2011, 04:51 #94
Loti-99
PerjashtuarAnėtarėsuar: 21-11-2009
Postime: 298

Citim:
Postuar mė parė nga arberi_fr
Dick Marty


le ta nxene komandirin e policese se therandes serbin Millan Shipken drugarin e juaj dhe ka me tregue krejte se kush ka qen ne lidhje nga uēk me shkije dhe kan e kan masakrue,dhe me kan i keni ndare plaqkitjet e luftes ?!!!!!!!!!

Nxanja e ketij kasapi del ne drite lufta ne kosove a u nis lufta per bashkimin e trojeve shqiptare apo per perfitime e karrika siq e niset luften e maqedoni,ne luginen e presheves dhe ja rraset roberin e re shqiptareve te ketyre aneve .
ndegjone ket argatin e shkieve qe i ka bajt e i ka zhduk kufomat e shqiptarve
dhe serbet e strehuan ne franc azil e i kan ble edhe nji shpi qfar flet
po ky mendon se ka shpetue qe eshte strehue ne franc jo jo kufomat e shqiptarve qe i dogje ne shkritoren e zveqanit kan me te ndiek pas ter jeten edhe zerat e tyre se disa i ke djeg per se gjalli oj bisha e eger serbe
ti je ky arberi trimi i forumit
a se do te vjen dita kur te kemi pran grillave do te dalim edhe me emer e mbiemer se
kush je
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Llapi me njofka dyzetftyreshi   

Revenir en haut Aller en bas
 
Llapi me njofka dyzetftyreshi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: