AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Jashari: Kam dhėnė 56 anėtarė, por fitova 7 milionė shqiptar

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Jashari: Kam dhėnė 56 anėtarė, por fitova 7 milionė shqiptar   Lun 14 Mar - 18:01

Jashari: Kam dhėnė 56 anėtarė, por fitova 7 milionė shqiptarė

Mi pas fitue 7 milon shqiptar e kishit ju qeverin ne dore,e jo ata qe baca Adem Jashari i kishte ne regjister per te keq !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Jashari: Kam dhėnė 56 anėtarė, por fitova 7 milionė shqiptar   Lun 14 Mar - 18:07

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Jashari: Kam dhėnė 56 anėtarė, por fitova 7 milionė shqiptar   Dim 20 Mar - 10:14

Ne kemi fituar lirinė, kemi fituar pavarėsinė, po e ndėrtojmė shtetin tonė, jemi nė rrugė tė sigurt pėr t’u anėtarėsuar nė NATO dhe BE

Nuk e keni fitue lirin,pos une e mashtrova OSCE qe ta lajmroi masakren e Raqakut Haxhi Kuēi po.


Sa per luften tende o Thaq e kishe ende serbin ner kosove dhe gjysmen e popullit ne Qad.
Po pavaresin per vete dhe kliken tende e ke fitue siq e pate fitue Fadil qen Hoxha,qe mbas shpines vrau patriotet shqiptar !

Po e ndertoni shtetin multietnik,duke e humbe emrin shqiptar,bashk dhe flamurin e hymnin !


Ne rruge per ne NATO e Be endrra jeni ka shihni si dhelpera duke e ngrere rrushin mbi tela .
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Jashari: Kam dhėnė 56 anėtarė, por fitova 7 milionė shqiptar   

Revenir en haut Aller en bas
 
Jashari: Kam dhėnė 56 anėtarė, por fitova 7 milionė shqiptar
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: