AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 KILI MERTURI dhe Brari

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: KILI MERTURI dhe Brari   Mer 16 Mar - 1:40


KILI MERTURI
Pasioni pėr shkencėnAnėtarėsuar: 23-01-2008
Vendndodhja: evropė
Postime: 1,874

Kjo datė e shėnuar ka ngjallur shpresen e tė gjithėve qė njė ditė Kosova tė bėhet shtet ose tė bashkohet me Shqipėrin nė njė Shqipėri natyrore.

Mendoj se jemi ende shumė largė por natyrisht mė afėr tani se mė parė , falė edhe 11 marsit 81.

Kili

SHQEIPĖRIA ĖSHTĖ GJAKU IM QĖ NUK FALET!

NB!
brari , o qen i qartun , ti e ki gabu forumin o pjelle e flliqtė , shko nė naj forum tė shkijeve o gjek shkau .
__________________
"Po e pate kokėn plot , mos u frigo se do tė mbetesh me bark tė zbrazur"

Sponsorizuesit e Forumit
Forumi Shqiptar
Reklama14-03-2008, 04:10
Brari
i/e regjistruarAnėtarėsuar: 23-04-2002
Postime: 15,410

ku ishe o kil merm.uti.. ti e azem sylat e kupo krasniqet.. ate mengjes kur u rrethue..nji shpi me gra e fmij e mes tyne "komandanti legjendar" prej policve te sllobes..
a ato gra e fmi kishin qen ushtria e propogandume prej ju enveristave te radiotiranes?
sdini ku te futeni prej turpit e prandej bashkohi aty nder prekaza e stadiuma.. me mblue faqen e zeze.. tuajen..
mburreni se kini dit me i sjell mbi shpinat e grave e fmive e pleqve e burrave te kosoves.. tenkat e celikta te serbise e jugosllavise..
e enveri juj kurr nuk e lujti nji tenk.. po ju msoj si me lujt komunikatat.. e traktet.. e ne fund mbasi e plotsuat programin tuaj.. me pa nji kosov pa shqiptar.. u cut me vra nder prita atdhetaret qe.. clirimin e kosoves e donin prej natos..
e prej natos erdh..per inat tuaj..
prej jush i erdh vec tenku serb e arkani.. te mjereve shqiptar..
po mburreni tash se kush e solli ushtrin e jugosllavise..me myt rinine e popullin e kosoves..
te bukra porosi kishit pas marre nga biroja e dulles qe mbante ne kafazin polpotist 3 milion shqiptaret e shqiperise..
ku ishit ate dite qe u rrethue ademi..
a kaq shum pun kishit pas bash at dite qe asnji prej jush..lukunise se enveristave.. nuk u gjind pran legjendarit..

14-03-2008, 20:28
KILI MERTURI
Pasioni pėr shkencėnAnėtarėsuar: 23-01-2008
Vendndodhja: evropė
Postime: 1,874

Po ti pi... i nones ,brari=bari=tradhtari=gomari..., ku ke vet?
A tė ka shku mendja me vet vetveten ndonjėher?

Po e di ku je kon, nė radhėt e atyre qė na rrethun jo vetėm Bacėn po krejt Kosoven bre pisi keq.

Prekazi nuk ėshtė New Yourk , qė krejt na me qen nė tė njėjtin qytet .

Pisat si ti nuk keni drejt mi pėrmend at rast se ju jeni pėr me ju fut nė burg.
Sa pėr enverizėm, kjo ėshtė propaganda komuniste serbo-rugoviste qė e propagandon ti e tė tjer si ti.

Fundi fundit ma mir enverist se rugovist=titist=millosheviqist.

Juve ju ka kalo koha o tradhtarė, tani ju ka kap halli e friga se nuk kini me mujt me ik nga plumbi i kombit tonė.

Kili

SHQIPĖRIA ĖSHTĖ GJAKU IM QĖ NUK FALET!
__________________
"Po e pate kokėn plot , mos u frigo se do tė mbetesh me bark tė zbrazur"
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
KILI MERTURI dhe Brari
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: