AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Rifat Haxhija;lufta e uk per pushtet

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Rifat Haxhija;lufta e uk per pushtet   Sam 26 Mar - 4:16

Kujtohet fillimi i luftimeve m shum se nj vit m par, Rifat Haxhijaj, 30, nj ish-toger n Ushtrin Jugosllave t cilt u larguan nga lvizja rebele shtator e fundit dhe tani jeton n Zvicr, tha:''Kur filloi lufta, t gjith donin t jet shefi. Pr udhheqjen e kjo nuk ishte vetm nj luft kundr serbve - kjo ishte edhe nj luft pr pushtet

''
.
http://www.nytimes.com/1999/06/25/world/crisis-balkans-separatists-leaders-kosovo-rebels-tied-deadly-power-play.html?pagewanted=all&src=pm
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Rifat Haxhija;lufta e uk per pushtet
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: