AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Thaēi mund tė ndalohet nė SHBA

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Thaēi mund tė ndalohet nė SHBA   Lun 28 Mar - 20:52

Thaēi mund tė ndalohet nė SHBA

GlobalPost nė njė investigim 3-mujor e pėrshkruan Kosovėn si vendin e krimit tė organziuar dhe korrupsionit. Sipas kėsaj faqeje gjithēka ka ndodhur me njohurinė e zyrtarėve mė tė lartė amerikanė.

Protagonist ėshtė kryeministri Hashim Thaēi, qė sipas GP nuk mund tė marrė mė njė vizė tė zakonshme pėr tė hyrė nė SHBA.

“Nėse Thaēi dėshiron tė vizitojė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės pėrsėri nuk do tė mund tė marrė ndonjė vizė tjetėr, pėrveē vizės diplomatike, qė i jep atij imunitet, i ka thėnė njė burim qeveritar amerikan Global Postit.

SHBA-ja nuk u lejon shtetasve tė huaj tė hyjnė, nėse ata kanė akuza tė pazgjidhura qė lidhen me tė drejtat e njeriut. /albeu.com/

28.03.2011, ora 10:23

http://m.albeu.com/lexo.php?nr=33035
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Thaēi mund tė ndalohet nė SHBA
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: