AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sali Berisha

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sali Berisha   Dim 21 Mai - 12:36

Albforumi - Lidhja qė na bashkon: sali berisha nuk ka guximin as ...Albforumi eshte forumi me i vjeter Shqiptar ne Internet, komuniteti i Shqiptareve pa censure dhe teresisht i lire per diskutime.
www.albforumi.com/pf/showflat.php?Cat=0& Board=2&Number=412764201&page=0&fpart=4 - 51k - En cache - Pages similaires

Komuniteti Shqiptar ne Italititolo sali berisha ne samitin e ppe Kanë përfunduar të enjten në Bruksel ... Prof.Doc.SALI BERISHA. Lindur me 15 tetor, 1944, Sali Berisha u diplomua me ...
www.comunitaalbanese.com/ - 35k - En cache - Pages similaires


Peshku pa ujë » Interneti: PS e PD bashke ne opoziteStafi i kryeministrit Sali Berisha ka spastruar arkivin e fotove te ish-Kryeministrit Fatos Nano nga faqja e internetit. Nese do te marresh vesh se kush ka ...

www.peshkupauje.c

om/?p=162 - 21k - En cache - Pages similaires
http://www.freeblognetwork.com/kosovo/468/


[ Autres résultats, domaine www.peshkupauje.com ]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sali Berisha
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: